banner2

Twitter'dan şaşırtan karar! İki yıl sonra geri döndü! Elon Musk'a teşekkür ettti 

Twitter, ABD'deki 6 Ocak Kongre baskınının ikinci yıl dönümünde şaşırtan bir karara imza attı. Twitter, eski Ulusal Güvenlik Danışmanı Michael Flynn'in hesabını tekrar kullanıma açtı.

Dünya 07.01.2023, 13:57 07.01.2023, 14:02
Abone ol
Twitter'dan şaşırtan karar! İki yıl sonra geri döndü! Elon Musk'a teşekkür ettti 

Twitter, ABD'deki 6 Ocak Kongre baskınının ikinci yıl dönümünde, eski Ulusal Güvenlik Danışmanı Michael Flynn'in hesabını yeniden aktifleştirdi. Twitter'a yeniden dönen Flynn, ilk paylaşımında, Elon Musk'a teşekkür dileklerini iletti. 

6 Ocak 2021'deki Kongre baskınının ikinci yılında Twitter'a geri dönen Flynn, baskının nedeni olan 2020'deki ABD başkanlık seçimlerinde hile iddialarının önde gelen destekçilerinden biri olarak biliniyordu.

HESABI KONGRE BASKININDAN SONRA KAPATILDI

Emekli general ve eski ABD Başkanı Donald Trump'ın danışmanı Flynn'in hesabı, Trump destekçilerinin Washington'daki ABD Kongresine baskın düzenleyerek polis ve güvenlik güçleriyle çatışmasından iki gün sonra kapatıldı. 

ELON MUSK'A TEŞEKKÜR ETTİ 

Twitter'a 2 yıl sonra geri dönen Flynn, ilk paylaşımında, Elon Musk'a teşekkür etti. Flynn, "Beni geri getirmek için güçlü sesleriyle destek veren herkese teşekkür ederim! Tanrı Amerika'yı korusun!" dedi. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!