banner2

Türkiye’den Yunanistan’a gönderme: ‘Selam olsun Türk bayraklarına!

 Ege’de yeni bir gerilime imzasını atan Yunanistan’a Türkiye’den çok anlamlı bir mesaj geldi. ‘SOLOTÜRK’lü paylaşımında, “Selam olsun Beşparmak Dağlarındaki Ay Yıldız’a...

Dünya 04.12.2022, 19:56
Abone ol
Türkiye’den Yunanistan’a gönderme: ‘Selam olsun Türk bayraklarına!

Ege'de gerilimi artıran tavrından vazgeçmeyen Yunanistan'a çok anlamlı bir gönderme geldi.Türkiye'nin yanı başında yer alan Rodos Adası'nda provokatif bir tatbikat yapan Yunan'a önemli bir hatırlatma yapıldı.

Rodos'ta tahrik edici eylemlere karşı Yunan'a karşı fırtına gibi esen göndermenin sahibi ise Türk Hava Kuvvetleri 3. Ana Jet Üs Komutanlığı'na bağlı SOLOTÜRK'tü…

BEŞPARMAK DAĞLARI YUNAN'A MEZAR OLMUŞTU

Türkiye'nin Kıbrıs çıkarmasında büyük öneme sahip ve büyük çatışmaların yaşandığı Beşparmak Dağları'da yer alan Türk ve KKTC bayrakları ile verilen mesajda SOLOTÜRK dünyaya Türk'ün gücünü bir kez daha gösterdi.

MSB: SELAM OLSUN BEŞPARMAK DAĞLARINDAKİ AY YILDIZ'A

Milli Savunma Bakanlığı, SOLOTÜRK ekibinin Beşparmak Dağları'nda yer alan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti bayrağının üstünde yaptığı gösteriyi paylaştı.

BORDO BERELİLER'DEN MESAJ VAR!

Milli Savunma Bakanlığı, Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti (KKTC) kuzeyindeki Girne sıradağlarında yer alan KKTC bayrağının üstünde gösteri yapan SOLOTÜRK ekibinin görüntülerini, "Selam olsun Beşparmak Dağları'ndaki ay yıldıza" ifadesi ile paylaştı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!