banner2

Trump'tan Elon Musk'un Twitter'ı satın almasına ilk yorum: Artık emin ellerde

Tesla ve SpaceX'in Üst Yöneticisi Elon Musk, sosyal medya şirketi Twitter'ı 44 milyar dolara satın aldı. Elon Musk, aralarında Twitter CEO'su Parag Agrawal ve CFO Ned Segal'ın da bulunduğu 4 üst düzey yöneticiyi kovarken

Dünya 29.10.2022, 08:21 29.10.2022, 08:32
Abone ol
Trump'tan Elon Musk'un Twitter'ı satın almasına ilk yorum: Artık emin ellerde

Tesla ve SpaceX'in Üst Yöneticisi Elon Musk, sosyal medya şirketi Twitter'ı 44 milyar dolara satın aldı. Twitter'ı satın alan Elon Musk'ın ilk icraatı aralarında Twitter CEO'su Parag Agrawal ve CFO Ned Segal'ın da bulunduğu 4 üst düzey yöneticiyi kovmak olurken ABD eski başkanı Donald Trump'tan yorum geldi.

ABD eski başkanı Donald Trump, kendi kurduğu sosyal medya platformu "Truth Social" üzerinden yaptığı paylaşımda, Twitter'ın Musk'a satılmasını değerlendirdi.

''TWİTTER ARTIK EMİN ELLERDE''

Twitter'ın bir an önce sahte hesaplardan kurtulması gerektiğini belirten Trump, "Twitter'ın şimdi artık daha mantıklı ellerde olmasından ve ülkemizden gerçekten nefret eden radikal sol akıl hastaları ve manyaklar tarafından yönetilmemesinden dolayı çok mutluyum." değerlendirmesini yaptı.

Elon Musk Asperger sendromlu olduğunu açıkladı - Magazin Haberleri

KENDİ SOSYAL MEDYASINI KURDU

Trump'ın, Twitter ve Facebook gibi sosyal medya hesapları 6 Ocak 2021'de yaşanan Kongre baskınının ardından "baskını teşvik ettiği" gerekçesiyle tamamen kapatılmış, bunun üzerine Trump, Truth Social'ı kurmuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!