Yandex Metrica

Sosyal medyada viral oldu! İddia ediyoruz böyle trafik kavgasını daha önce görmediniz

Çin'de kaydedilen bir trafik kavgası görüntüsü görenleri şaşkına çevirdi. Ellerini kullanmayarak sadece birbirlerine lama gibi tüküren sürücülerin kavgası sosyal medyaya damga vurdu. 

Dünya

31.05.2024, 13:44

Çin'den trafikten gelen bir görüntü viral oldu. Görüntülerde araçlarından inen iki sürücü birbirlerine ellerini kaldırmadan yakın mesafeden sadece tükürerek kavga etti. 

Sosyal medyadan paylaşılan bir görüntüde akan trafikte birbirlerine öfkelenen iki sürücünün kavga ettiği anlar sosyal medyada çok konuşuldu. 

Takipçilerini kandırdı insan kaçakçılığına kurban etti! İnstagram fenomeninin akılamaz planı suya düştü! Takipçilerini kandırdı insan kaçakçılığına kurban etti! İnstagram fenomeninin akılamaz planı... Haberi Görüntüle

"SADECE TÜKÜRÜKLE KAVGA"

Akan trafikte birbirlerine sinirlenerek araçlarından inen iki sürücü burun buruna gelerek tartışmaya başladı.Tartışmanın şiddetlendiği nokta başka bir sürücünün cep telefonu kamerasıyla kaydedilirken kavga edenler bir anda birbirlerine yakın mesafeden parmaklarını bile kıpırdamadan sadece tükürmeye başladı.

Rumların katliam çukuru! Kıbrıs gazisi o anları unutamıyor: Birbirine sarılı anne ve çocuğu ellerimle çıkardım Rumların katliam çukuru! Kıbrıs gazisi o anları unutamıyor: Birbirine sarılı... Haberi Görüntüle

"ONLARIN KAVGASI VİRÜS BULAŞTIRMA"

Dünyada birçok yerde trafik kavgalarına hepimiz şahit olduk. Ancak daha önce eşi benzeri görülmemiş bu kavga çeşidine  sosyal medyadan yorum yağdı. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Bence kimsenin çözemediği mistik bir olay yaşanıyor dünyada bu saçmalıkların başka bir anlamı olamaz" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcı ise, "Onların kavgası virüs bulaştırma" yorumunu yaptı.

 

Habere Tepki Ver

1

0

1

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Dünya


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading