Yandex Metrica

Seri katilin milyon dolarlık oyun alanı: Lüks malikaneye binlerce insan gömüp üzerlerinde yaşamış

Seri katilin milyon dolarlık oyun alanı: Lüks malikaneye binlerce insan gömüp üzerlerinde yaşamış

Amerika'nın en kötü şöhrete sahip seri katillerinden Herb Baumeister'in milyon dolarlık malikanesinin içinden 10 binden fazla insanın kalıntısına rastlandı. Her şey Baumeister'in küçük oğlunun bahçede oyun oynarken kafatası bulmasıyla başladı.

Dünya

07.06.2024, 11:31

ABD'nin Indiana eyaletinde milyon dolarlık lüks ve huzurlu malikanesinde hayatını sürdüren, tarihin en azılı seri katillerinden olan Baumeister'in karanlık sırrı deşifre oldu. Milyon dolarlık malikaneyi yıllarca 'Oyun alanına' çevirdiğini küçük oğlu tesadüf eseri keşfetti.

Amerika'nın en kötü şöhrete sahip olan seri katili Herb Baumeister'in malikanesinde oyun oynayan ufak çocuğu, bahçede kafatasına rastlayınca tarihin görüp görebileceği en karanlık sır deşifre oldu. Ekiplerin yaptığı DNA analiz çalışmaları sonucunda 10 binden fazla insan kalıntısı keşfedildi, kurbanların ise kimlik çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor.

1980 ve 1990'lı yıllarda kayıp ilanı verilen, kaçırılan genç erkeklerden oluşan tam 10 bin kişinin Baumeister'in arazisinde gömülü olduğu tespit edildi. Bulunan cesetler ezilmiş ve yanmış iskelet parçalarına dönüşmüştü.

Amazon Ormanlarında ilkel kabile bulundu! Modern dünyayla hiçbir zaman temasa geçmediler! Amazon Ormanlarında ilkel kabile bulundu! Modern dünyayla hiçbir zaman temasa... Haberi Görüntüle

İNTİHAR ETTİ, FAKAT...

Bu olay ortaya çıkınca polisten kaçarken intihar eden seri katil Baumeister'in ölümünden yaklaşık 30 yıl sonra yetkililerin çalışmaları halen devam ediyor. Geçtiğimiz ay 996 yılında Baumeister'in evinde bulunan insan kalıntılarının, 1993 yılında kaybolan Jeffrey A. Jones'a ait olduğu tespit edildi. 

Hamilton County Adli tabibi Jeff Jellison, “Kalıntıların çoğu yanmış ve ezilmiş halde bulunduğundan bu soruşturma son derece zorlu. Ancak davada çalışan kolluk kuvvetleri ve adli tıp uzmanlarından oluşan ekip kararlılığını sürdürüyor" diyerek korkunç gerçeği gözler önüne serdi.

ABD'den, Azerbaycan ve Ermenistan açıklaması: 'Nihai bir anlaşma çok yakın' ABD'den, Azerbaycan ve Ermenistan açıklaması: 'Nihai bir anlaşma çok yakın' Haberi Görüntüle

ABD'NİN EN AZILI SERİ KATİLİ BAUMEISTER KİMDİR?

Baumeister, evli ve üç çocuk babasıdır. 1980 yılından itibaren Indiana'da 10 binlerce kişinin ölümüyle adı geçmekte. Amerikan medyasında yer alan haberlere göre en az 25 kişiyi öldürdüğü tespit edilmiş. Kurbanlarını ise barlarda tanıştığı genç erkeklerden seçtiği bilinmekte.

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Hakan ULUDAĞ

TRHaber.com - Dünya


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading