Yandex Metrica

Saraydan bir prenses daha mı kayıyor? Prenses'in durumuna ilişkin üzen açıklama!'Kate Middleton çok hasta' diyerek duyurdular!

Saraydan bir prenses daha mı kayıyor? Prenses'in durumuna ilişkin üzen açıklama!'Kate Middleton çok hasta' diyerek duyurdular!

Tüm dünyada çalkantılı aile içi yaşamıyla dikkatleri üzerine çeken İngiliz Kraliyet Ailesi'nden Prenses Kate Middleton'a kanser teşhisi konulmasının ardından prensesin durumunun kötü olduğu ve geleneksel olarak düzenlenen 'Trooping the Color'' törenne katılıp katılmayacağı merak ediliyor. 

Dünya

05.06.2024, 15:54

Uzun zamandır İngiliz Kraliyet Ailesi'nin içerisinde kaos bitmek bilmiyor. Prenses Kate Middleton ve Kral III.Charles'in kansere yakalanması dünyanbasınında geniş yankı uyandırmıştı. Basında geniş yankı uyandıran ve en çok konuşulan konular arasında yerini alan Prenses Kate Middleton'un karnından ameliyat olduğu aylarca herhangi bir etkinlikte yer almaması spekülasyonları da beraberinde getirmişti. 

Hakkında çıkan iddialar sonrasındaKate Middleton video mesaj yayınlayarak kanser tedavisi gördüğünü açıklamış, “Ameliyat sonrası yapılan testlerde kanser tespit edildi. Bu nedenle sağlık ekibim bana önleyici kemoterapi almamı önerdi ve şu anda bu tedavinin erken aşamalarındayım." demişti.

Hastalığını gizli tutan ve sağlık durumu hakında detay verilmeyen prenses hakkında, Prenses Diana'nın biyografisiyle ünlenen Lady Colin Campell, prensesin sağlık durumu hakkında bilgi verdi. 

Lady Colin Campbell, "Katherine çok hasta. Tedavi çok yorucu. İyileşmek ve üç çocuğuna bakabilmek için kendini bir kenara bırakması gerekiyor. Bu kadar basit, aktif olamayacak kadar hasta" diyerek duyurdu.

Ayrıca Prenses Middleton'un geleneksel "Trooping the Colour" geçit törenine katılıp katılmayağı, balkonda halkı selamlayıp konuşma gerçekleştirip gerçekleştirmeyeceği merak ediliyor.

 

Habere Tepki Ver

0

1

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Dünya


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading