Yandex Metrica

Sahilde yürürken dalgalara kapıldı! Genç modelin trajik ölümü yürek burktu!

Rusya'da modellik yapan Diana Belyaeva erkek arkadaşıyla sahilde yürüdüğü sırada dev dalgaların kurbanı oldu. Ünlü model dalgalara kapılıp gözden kaybolurken günler süren arama çalışmaları sonuçsuz kaldı. Ünlü modelin hayatını kaybettiği anlar ise saniye saniye kameralara yansıdı.

Dünya

22.06.2024, 16:55

Rusya'da Soçi sahillerinde yürüyüş yapan 20 yaşındaki model Diana Belyaeva erkek arkadaşıyla birlikte yürüyüşe çıktı. Ünlü model yürüdüğü sırada ise dev dalgaların gazabına uğradı.

Trump'tan gövde gösterisi: Suikast girişiminin ardından ilk kez halk karşısına çıktı Trump'tan gövde gösterisi: Suikast girişiminin ardından ilk kez halk karşısına... Haberi Görüntüle

DEV DALGALARA KAPILDI

Sahilde yürüyüş yaptıkları sırada dalgalar genç modeli denize sürükledi. O anlar ise çevredekiler tarafından görüntülendi. 

Kameralara yansıyan görüntülerde ise ünlü model, çarpan şiddetli dalgalar nedeniyle dengesini kaybetti.

ABD'de yeni anket sonuçları açıklandı! Biden'a soğuk duş ABD'de yeni anket sonuçları açıklandı! Biden'a soğuk duş Haberi Görüntüle

ARAMA ÇALIŞMALARI SONUÇSUZ KALDI

Ayağa kalkmaya çalışırken erkek arkadaşı ise yardım etmeye çalışırken bir dalganın daha şiddetle çarpması sonucunda gözden kayboluyor. 

Yaşanan olay sonrasında yetkilileri ünlü modeli 3 gün boyunca aramaya koyuldu ancak herhangi bir izine rastlanamadı.

Yetkililer ise öldüğünü değerlendirerek ünlü modelin ölümünü ilan etti.

Habere Tepki Ver

0

3

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Dünya


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading