banner2

Rus ressamın oğlu çılgına döndü kendini kelepçeledi: Ne demek hamburger yok?

Rus ressam Nikas Safronov'un oğlu Luka Zatravkin, Rusya'da McDonald's şubelerinin kapatılma kararını protesto etmek için kendisini Moskova'daki firma şubesinin kapılarına kelepçeledi.

Dünya 14.03.2022, 15:16 14.03.2022, 15:39
Abone ol

Rusya'nın Ukrayna'ya başlattığı askeri operasyon tüm hızıyla devam ediyor. ABD ve AB'nin yanı sıra birçok ülke Rusya'ya ağır yaptırım kararları uyguladı.

ABD'li hızlı servis restoran zinciri McDonald's'ın Rusya'daki restoranlarını kapatma kararı özellikle gençler arasında üzüntüye neden olurken, restorana ait ürünlerin ikinci el sitelerinde fahiş fiyatlara satıldığı görülüyor.

KENDİNİ KELEPÇELEDİ

Rus ressam Nikas Safronov'un oğlu 270 kg ağırlığındaki piyanist Luka Zatravkin, Rusya'da McDonald's şubelerinin kapatılma kararını protesto etmek için kendisini Moskova'daki firma şubesinin kapılarına kelepçeledi.

'TÜM RUS HALKINA DÜŞMANLIKTIR'

Luka Zatravkin, "Kapatmalarına gerek yok? Ne demek hamburger yok. Bu tüm Rus halkına karşı düşmanlıktır, şiddet eylemidir" diyerek yaptırım kararını protesto etti. Polis tarafından gözaltına alındı.

POLİS MERKEZİNE GÖTÜRÜLDÜ

Bu sırada birçok kişi protestoyu izlerken bölgedeki polisler de Zatravkin’in yanına gitti. Polisler, Zatravkin’in protestosuna müdahale ederken, bir polis ise Zatravkin’in kendini kapıya bağladığı kelepçeyi çıkardı. Daha sonra polisler Zatravkin’i gözaltına alarak polis merkezine götürdü.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!