Rus oligarkın ses kayıtları basına sızdı: Putin kan kanserine yakalandı

Rusya lideri Vladimir Putin ile yakın bağları olan bir oligarka ait ses kayıtları ortaya çıktı. Rus oligark Batılı iş ortağına, Putin'in kan kanseri olduğunu söylerken duyuldu.

Dünya 17.05.2022, 11:50 17.05.2022, 12:34
Abone ol
Rus oligarkın ses kayıtları basına sızdı: Putin kan kanserine yakalandı

24 Şubat günüdnen itibaren devam eden Rusya-Ukrayna savaşında binlerce insan hayatını kaybetti. Binlerce Ukrayna halkı, savaştan dolayı evini terk edip farklı ülkelere göç etmek zorunda kaldı. Savaşın ne zaman biteceği merak edilirken Putin'le ilgili bomba bir iddia ortaya tıldı.

PUTİN KAN KANSERİNE YAKALANDI

Vladimir Putin ile yakın bağları olan bir oligark, Rusya liderinin kan kanserine yakalandığını iddia etti. Rus oligark ortaya çıkan ses kaydında, Putin'in savaş emrini vermeden kısa bir süre önce kan kanserine bağlı olarak sırtından ameliyat olduğunu söyledi.

PUTİN'İN ÖLMESİNİ UMUYORLAR

Oligark, kayıtta ayrıca Rusya’da ekonominin durumu hakkında derin bir hayal kırıklığı olduğunu ve diğer oligarklar adına konuşuyormuş gibi görünerek Putin'in ölmesini umduklarını belirtti.

''BİRÇOK EKONOMİ MAHVETTİ''

Rus oligarkın ''Putin, Rusya ekonomisini, Ukrayna ekonomisini ve diğer birçok ekonomiyi kesinlikle mahvetti. Sorun kafasında. Bir çılgın adam dünyayı alt üst edebilir" dediği duyuldu.


Batılı iş insanı oligarkı korumak için ismini sakladı, ancak  görüşmeyi izni olmadan kaydetti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!