Yandex Metrica

Sitede Ara

Putin'den savaşın seyrini değiştirecek kritik hamle! Bakın kimleri cepheye sürüyor

Putin'den savaşın seyrini değiştirecek kritik hamle! Bakın kimleri cepheye sürüyor

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, eski mahkumların da cephede Ukrayna'ya karşı savaşmasını sağlayan kararnameyi imzaladı.

Dünya

23.01.2024, 20:02

Rusya-Ukrayna savaşı yaklaşık 10 aydır devam ederken Putin'den flaş bir hamle geldi. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, kritik kararnameyi imzaladı.

1300 yıllık hazineyi çaldılar! Kral Arthur'un Durandal kılıcı sırra kadem bastı 1300 yıllık hazineyi çaldılar! Kral Arthur'un Durandal kılıcı sırra kadem... Haberi Görüntüle

SABIKALILAR CEPHEYE SÜRÜLECEK

Putin'in imzaladığı kararnameye göre; cinayet, hırsızlık, uyuşturucu ticareti gibi suçlardan sabıkalı olan Ruslar askerler cepheye sürülecek. Rus lider bu hamlesiyle Ukrayna karşısında üstünlük kurmak istiyor.

Rusya'dan açık tehdit! Peskov 'ABD'yi durdururuz' diyerek duyurdu: 'Olası kurbanlar Avrupa başkentleri olur' Rusya'dan açık tehdit! Peskov 'ABD'yi durdururuz' diyerek duyurdu: 'Olası kurbanlar... Haberi Görüntüle

BU KARARDAN MUAF TUTULANLAR VAR

Söz konusu gelişmede çocuklara karşı cinsel saldırı ve terörizm gibi suçlardan daha önce hüküm giyenler ise bu karardan muaf tutuldu.

Kassam Tugayları'na büyük katılım! Eğitimini tamamlayan binlerce direnişçi İsrail'e karşı savaşacak Kassam Tugayları'na büyük katılım! Eğitimini tamamlayan binlerce direnişçi İsrail'e karşı... Haberi Görüntüle

SEFERBERLİK İLAN EDİLMİŞTİ

Bilindiği üzere Putin, kısa bir süre önce ülke genelinde seferberlik ilan etmiş ve 300 bin yedek askeri göreve çağırmıştı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading