banner2

Putin'in günlük rutini! Her yemek öncesi zehir testi yaptırıyor

İngiliz basını, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in her gün yemek öncesinde zehir testi yaptırdığını yazdı.

Dünya 21.03.2022, 10:28 21.03.2022, 11:53
Abone ol
Putin'in günlük rutini! Her yemek öncesi zehir testi yaptırıyor

Rusya-Ukrayna savaşı tüm hızıyla devam ederken İngiliz Daily Star gazetesi, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in günlük hayatında neler yaptığını, ne yediğini ve diğer birçok bilinmeyeni aktardı.

PUTİN GÜNE GEÇ BAŞLIYOR

Putin, diğer liderlerin aksine güne geç başlıyor. Saat 12.00'de yataktan kalktıktan sonra hemen yemek yemek isteyen Putin, kahvaltıda ise genellikle süzme peynirli omlet ve yulaf lapası tercih ediyor.

ZEHİR TESTİ YAPTIRIYOR

Rus lider, yediği her şeyde olduğu gibi, yemeklerinde zehir olup olmadığını test eden bir gıda test cihazı kullanıyor.

HER GÜN 2 SAAT YÜZÜYOR

Putin, güne başladıktan sonra iki saat yüzmeye gidiyor. O sırada kahvesini yudumluyor ve asistanlarına göre; ülkenin geleceğiyle düşüncelerini burada yoluna koyuyor.

BİLGİSAYAR VE LAPTOP YOK

Putin daha sonra bilgisayar veya laptop'un olmadığı çalışma odasına geçip brifing notları ve günlük gazeteleri takip ediyor. Putin güvenlik endişeleri nedeniyle sabit hatlı telefondan görüşmelerini gerçekleştiren Putin, bunun dışında her şeyi ekibi ile birlikte kırmızı klasörlerde kağıt üzerinde yürütüyor.

PUTİN BALIK SEVİYOR

Putin, domates, salatalık ve maruldan oluşan süper sağlıklı bir diyete bağlı kalıyor. Koyun etini diğer etlerden daha çok sevmesine rağmen Putin'in tercihi balıktan yana. Putin asla tatlı şeker yemiyor ve tatlıların tamamen menüden çıkardı.

FAVORİ İÇECEĞİ KEFİR

Ancak Rus liderin, kahvaltıdan sonraki yoğun programı nedeniyle genellikle öğle ve akşam yemeklerini geçiştirmek zorunda kaldığı belirtiliyor. Putin’in meyve yemeği çok sevdiği ve bol bol Kafkas Dağları’nda üretilen bir tür fermente süt olan kefir içtiği de söyleniyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!