Putin'i korku sardı cenaze törenine nükleer çantayla geldi

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Vladimir Jirinovski'nin tabutuna çiçek bıraktı. Putin'in korumalarının birinin elindeki çantada ise Rusya'nın nükleer silahlarını kontrol eden sistem olduğu iddia edildi. İngiliz medyası Putin'in saldırı tehlikesine karşı nükleer çanta'yı yanından ayırmadığını iddia etti.

Dünya 09.04.2022, 07:44 09.04.2022, 13:25
Abone ol

Rusya ile Ukrayna arasındaki savaş tüm hızıyla devam ederken Putin'in askerleri dün tren istasyonunu vurdu ve onlarca sivil hayatını kaybetti. Buça'nın ardından dünkü sivil katliam Putin'in zalim yüzünü bir kez daha ortaya koydu.

Ukrayna işgali ile tüm dünyanin nefretini kazanan Rusya lideri Vladimir Putin, geçtiğimiz gün Kovid-19 nedeniyle hayatını kaybeden aşırı sağcı Rus siyasetçi Vladimir Jirinovski'nin cenaze törenine katıldı.

SALONDAKİLER DIŞARI ÇIKARILDI

Moskova'daki cenaze törenine katılan Putin'in gelişi öncesinde, güvenlik sebebiyle salonda bulunanların tamamının dışarı çıkarılması dikkat çekti.

PUTİN NÜKLEER ÇANTAYLA GELDİ

Putin'in korumalarının birinin elindeki çantada ise Rusya'nın nükleer silahlarını kontrol eden sistem olduğu iddia edildi. İngiliz medyası Putin'in saldırı tehlikesine karşı nükleer çanta'yı yanından ayırmadığını iddia etti.

KIRMIZI GÜL BIRAKTI

Putin, Jirinovski'nin cansız bedeninin olduğu tabutun dibine bir buket kırmızı gül bıraktı. Kremlin tarafından yayınlanan görüntülerde Putin, tabut başında haç çıkardığı ve Jirinovski'yi selamladığı görüldü.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!