banner2

'Prens William Kate ile evlenmeye istekli değildi'

Kraliyet uzmanı Katie Nicholl, Prens William'ın ailesinin kötü evlilik deneyimi nedeniyle ilk başlarda evliliğe sıcak bakmadığını söyledi.

Dünya 01.06.2021, 16:09 01.06.2021, 16:56
Abone ol
'Prens William Kate ile evlenmeye istekli değildi'

Prens William ve Kate Middleton, sekiz yıllık birlikteliğin ardından 2011 yılında evlenmişlerdi. Çiftin Londra'daki düğünü, dünya çapında milyonlarca kişi tarafından izlenmiş ve günlerce konuşulmuştu.

Üç çocuğa sahip ve mutlu çiftin evlenmemiş olduğunu düşünmek zor. Ancak Kraliyet Tahtı'nın ikinci varisi Prens William hakkında bazı iddialar ortaya çıktı. Kathie Nicholl, ilk başlarda evlenme fikrine sıcak bakmadığını ve hazır olduğunu hissetmeden evlenmemekte kararlı olduğunu belirtti.

"EVLENMEK İÇİN ÇOK GENCİM"

International Business Times'ın raporunda 2005'te William'ın şu sözleri aktarıldı: "Bak, sadece 22 yaşındayım. Bu yaşta evlenmek için çok gencim. En az 28 ya da belki 30 yaşına gelene kadar evlenmek istemiyorum."

"BASKIYA BOYUN EĞMEK İSTEMİYORDU"

Kraliyet biyografi yazarı Katie Nicholl, "The Making of a Royal Romance" isimli kitabında William'ın babası Prens Charles'a yapıldığı gibi bir baskıya boyun eğmek istemediğini belirtiyor. Babasının uygun gelin olarak kabul edildiği için Diana ile evlenmeye zorlandığını bilen William'ın, buna benzer bir baskıya boyun eğmek istemediğini ve evliliği aceleye getirmemeye yemin ettiğini söyledi.

Nicholl, ebeveynleri Prens Charles ve Prenses Diana'nın talihsiz ilişkisinden ders çıkardığını ve aynı şeyi yapmamakta kararlı olduğunu iddia etti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!