Yandex Metrica

Öldürdüklerinin sayısı bilinmiyor! Kurbanlarını domuzlara yediren seri katil korkunç şekilde can verdi!

Öldürdüklerinin sayısı bilinmiyor! Kurbanlarını domuzlara yediren seri katil korkunç şekilde can verdi!

Tüm dünyada adından söz ettiren Robert Willie Pickton, sayısı bilinmeyen genç kadınları vahşice katledip cesetlerini domuzlara yedirmesi ile biliniyor. Ünlü seri katil, yıllar sonra tutuklandığı cezaevinde saldırıya uğrayarak hayatını kaybettiği öğrenildi. 

Dünya

01.06.2024, 17:15

Adıyla nam salmış ünlü seri katil Robert Willie Pickton, 26'dan fazla kadını öldürerek Kanada'nın Vancouver Port Coquitlam banliyösünde Pickton çiftliğinde polis ekipleri inceleme başlattı. 

Kayıp kadınların DNA kalıntılarının Vancouver Downtown Eastside'dan alınmasının ardından kadınların DNA'sı çiftlikte bulundu. 

O bölgede devasa rezerv bulundu: Tam tamına 3,2 milyarlık keşif! Değeri dudak uçuklattı! Herkes sıraya girecek O bölgede devasa rezerv bulundu: Tam tamına 3,2 milyarlık keşif!... Haberi Görüntüle

CİNAYETLERİYLE GURUR DUYDU

Uzun yıllar katil zanlısı olarak dolaşan Pickton, gizli görevdeki bir polis memuruna 49 kadını öldürdüğünü ve bundan gurur duyduğunu belirttiği öğrenildi.

Daha sonra Pickton 2007 yılında 6 cinayetten daha suçlu bulundu ve 25 yıl olmak üzere ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı.

UNRWA duyurdu: Gazze Şeridi'nin yüzde 83'ünde tahliye emri verildi! UNRWA duyurdu: Gazze Şeridi'nin yüzde 83'ünde tahliye emri verildi! Haberi Görüntüle

CESETLERİ DOMUZLARA YEDİRDİ

Mahkemede görülen duruşmada savcılığın tanığı Andrew Bellwood, Pickton'un, kurbanları nasıl boğduğunu, ceset kalıntılarının is domuzlara nasıl yedirdiğini anlattığını açıkladı. Bölgede yaşayan dönemin sağlık yetkililerinin ise Pickton'un cesetleri domuz etine karıştırarak komşularına yedirme ihtimaline karşı bozuk et uyarısında bulunduğu da öğrenildi. 

Trump'a suikast girişiminde yeni gelişme! Paylaşımları ortaya çıktı Trump'a suikast girişiminde yeni gelişme! Paylaşımları ortaya çıktı Haberi Görüntüle

YAŞATTIĞINI YAŞADI

Ancak ünlü seri katil Pickton'un Kanada Ceza İnfaz Kurumu'nda 19 Mayıs günü Quebec eyaletinde yer alan Port- Cartier Enstitüsü'nde 51 yaşındaki bir mahkum tarafından öldürüldüğünü açıkladı.

71 yaşında cezaevinde cinayete kurban giden Picyon hakkında polis sözcüsü Hugues Beaulieu'nun yaptığı açıklamada Picton'un hastaneye kaldırıldığı ancak yaşamını yitirdiğini açıkladı.

Picton'un öldürdüğü Cynthia Cardinal'ın kız kardeşi Georgina Papin, katilin saldırıya uğrayarak öldüğünü duymaları üzerine, 'ettiğini buldu' dedi.

Kanada Ceza İnfaz Kurumu tarafından yapılan açıklamada ise, "Bu suçlunun davasının, yerli halk, mağdurlar ve aileleri de dahil olmak üzere Britanya Kolumbiyası'ndaki ve ülke genelindeki topluluklar üzerinde yıkıcı bir etki yarattığının farkındayız." yer aldı.

 

Habere Tepki Ver

2

0

1

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Dünya


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading