O şehirde UFO paniği! Güvenlik birimleri harekete geçti, araştırmalar sürüyor

Alaska Lazy Dağı üzerinde tanımlanamayan bir cisim görüldü. Bulutumsu bir iz bırakarak ilerleyen şekli görenler yetkililere haber verdi. Söz konusu olay üzerine Alaska Eyalet Birlikleri soruşturma başlattı. Şeklin UFO mu yoksa füze mi olduğu henüz bilinmiyor.

Dünya 10.04.2022, 16:25 10.04.2022, 16:45
Abone ol
O şehirde UFO paniği! Güvenlik birimleri harekete geçti, araştırmalar sürüyor

Rusya Ukrayna savaşı tüm şiddetiyle devam ederken, Alaska'dan sosyal medyaya yüklenen bir görüntü gündeme bomba gibi düştü. Lazy Dağı üstünde bulunan garip bulutumsu şekli görenler UFO paniği yaşadı.

FÜZE Mİ UFO MU?

Sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta yayınlanan resimler, de dağın üstüne doğru düşen bir şey görülüyor. Pek çok kullanıcısı bunun bir UFO olduğunu iddia ederken, bazıları ise hali hazırda devam eden savaşla bağlantılığı olduğunu iddia ettikleri nesnenin bir Rus silahı olabileceğini söyledi.

ALASKA EYALET BİRLİKLERİ SORUŞTURMA BAŞLATTI

Tuhaf nesne o kadar çok dikkat çekti ki Alaska Eyalet Birlikleri ve Alaska Kurtarma Koordinasyon Merkezi olayla ilgili bir soruşturma başlattı.

Yapılan araştırma sonrasında yetkililer, "Uçak kazası olduğuna dair bir iz bulunamadı. Söz konusu bölgede herhangi bir nesneye rastlanmadı. Bir helikopter ve kurtarma ekibi dağ çevresinde arama çalışması gerçekleştirdi" ifadelerini kullandı.

Bir süre sonra ise bölgeden geçen bir ticareti jetin olduğu ortaya çıktı. Ancak, bu görüntüyle söz konusu jet ilişkilendirilmedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!