Yandex Metrica

Sitede Ara

O görüntüler kan dondurdu! İsrail'in canlı kalkan olarak kullandığı yaralı Filistinli konuştu: Ölmeyi diledim!

İsrail'in Gazze'ye yaşattığı insanlık dramı 7 Ekim'den bu yana devam ediyor. Binlercesi saldırılar sonucu şehit olurken geride kalanlar ise insanlık dışı işkencelere maruz kalıyor. Son olarak İsrail ordusu, işgal altındaki Batı Şeria'da akılalmaz bir vahşete imza attı. Yaralı bir sivili zırhlı araca bağlayıp gezdirilen görüntü izleyenleri dehşete düşürdü.  İsrailli askerlerin canlı kalkan olarak kullandığı yaralı Filistinli vatandaş konuştu. 

Dünya

25.06.2024, 11:28

İsrail güçlerinin, zorla aç ve susuz bıraktığı Gazze Şeridi'nde alıkoyduğu Filistinliler, tüm dünyanın gözleri önünde şiddetli darp, işkence ve kötü muameleye maruz kalmaya devam ediyor. İnsanlık sınırlarını çoktan aşan İsrail ne kadar zalim olabileceğini bir kez daha gösterdi. Soykırımcı rejimin yaralı bir sivili zırhlı araca bağlayıp gezdiren İsrail ordusunun o görüntüleri infial yarattı. Zulme maruz kalan yaralı Filistinli izleyenlerinin kanını donduran dehşet anlarını anlattı.

Ateşle oynuyoruz! Alman medyasında Rusya korkusu: Nükleer tehdit ikiye katladı Ateşle oynuyoruz! Alman medyasında Rusya korkusu: Nükleer tehdit ikiye katladı Haberi Görüntüle

SİVİLLERİ CANLI KALKAN YAPTILAR

Batı Şeria'da yürüttüğü baskınlarda kaydedilen görüntüler dehşete düşürdü. Cenin'den çekilen İsrail kuvvetlerinin, o anlarda bir sivili canlı kalkan olarak kullandığı ortaya çıktı.

Milyarlarca dolar verip topçu obüs alacaklar! Silahlanmaya devam ediyorlar: Savaş çok yakın Milyarlarca dolar verip topçu obüs alacaklar! Silahlanmaya devam ediyorlar: Savaş... Haberi Görüntüle

GÖRÜNTÜLER İNFİALE YOL AÇTI 

Al Jazeera, İsrail ordusunun Cenin baskınında yaraladıkları bir sivili, İsrail zırhlı aracına bağlandığını gösteren bir kayıt yayınladı.

Yüzlerce kişi öldü! O ülkede 'kamu kontenjanı' krizi büyüyor: Sokağa çıkmak yasak! Yüzlerce kişi öldü! O ülkede 'kamu kontenjanı' krizi büyüyor: Sokağa... Haberi Görüntüle

"ÖLMÜŞ OLMAYI DİLEDİM"

Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde, bir İsrail zırhlı aracının ambulansların yanından geçerken kaportasına bağlı yaralı bir Filistinliyi canlı kalkan olarak kullandığı görüldü.

Yaşanan skandaldan yaklaşık 2 gün sonra Al Jazeera'ya infial yaratan görüntülerdeki, ismin Mücahit Azmi olduğu öğrenildi. İsrail askerlerinin zulmüne maruz kalan genç , "Beni öldüresiye döverken gülüyorlardı, ellerimi ve ayaklarımı bağlayıp aracın üzerine kaldırdılar. İki kez yere düştüm, üçüncü defa beni aracın kaportasına sabitlediler. Sıcaklık nedeniyle derim yandı. 20 dakika boyunca ileri geri sürüklendim, ölmüş olmayı diledim. Ağır yaralı olduğum halde beni dövdüler ve hırpaladılar." dedi.

İngiltere'deki seçimde sürpriz sonuç! Rekor sayıda Müslüman parlamentoya girdi İngiltere'deki seçimde sürpriz sonuç! Rekor sayıda Müslüman parlamentoya girdi Haberi Görüntüle

İSRAİL ORDUSUNDAN AÇIKLAMA 

İnsanlık dışı olaya ilişkin İsrail ordusundan açıklama geldi. Yapılan açıklamada söz konusu kişinin "şüpheli olduğu ve baskın sırasında çıkan çatışmada yaralandığı" ifade edildi. 

 

Habere Tepki Ver

0

0

1

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Dünya


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading