Yandex Metrica

Müslüman ülkeden örnek karar: İsraillilerin ülkeye girişi yasaklandı

Müslüman ülkeden örnek karar: İsraillilerin ülkeye girişi yasaklandı

Dünyanın gözleri önünde Gazze Şeridi ve Batı Şeria'yı kapsayan Filistin topraklarında insanlık dışı suçlar işlendi. Gelen tepkilere rağmen soykırım ve insanların yerinden edilmesi politikasını sürdüren işgalci İsrail'e karşı net bir tavır alınamadı. 

Dünya

02.06.2024, 23:48

Gazze Şeridi'nde işlenen insanlık suçlarından dolayı soykırımcı İsrail'in aleyhine karar alan ülkelere bir yenisi eklendi. 

Soykırımcı İsrail’in Gazze Şeridi’ndeki sivil, kadın ve çocuklara yönelik insanlık dışı saldırıları 240 gündür sürüyor. Maldivler hükümeti İsraillilerin ülkeye girişini yasaklama kararı aldı. Başkanlık Ofisi tarafından yapılan açıklamada, Bakanlar Kurulu'nun İsrail pasaportuna sahip olanların ülkeye girişini engellemek için yasaları değiştirmeye ve süreci denetlemek için bir alt komite kurmaya karar verdiği aktarıldı.

Ay'da 14 tenis kortu büyüklüğünde mağara keşfedildi! İnsan için son derece uygun Ay'da 14 tenis kortu büyüklüğünde mağara keşfedildi! İnsan için son... Haberi Görüntüle

İSRAİL İLE DİPLOMATİK BAĞLARI BULUNMUYOR

Maldivler dünyanın en çok ziyaret edilen turistik noktalarından biri olarak biliniyor. Geçen yıl yaklaşık 11 bin İsrailli Maldivler'i ziyaret ederken, bu sayı ülkeye toplam giren turist sayısının yüzde 0.6'sını oluşturdu. İsrail'in nüfusunun çoğunluğu Müslüman olan Maldivler ile diplomatik bağları bulunmuyor.

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Muhammed Öylek

TRHaber.com - Dünya


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading