banner2

Meksika'daki 'uzaylılar' ile ilgili flaş gelişme: Bir tanesi canlı ve hamile!

Meksika'dan tüm dünyaya servis edilen 'uzaylı' görüntüleri ile ilgili gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Uzaylı cesetleri üzerinde çalışmalarını sürdüren Meksikalı bilim insanları, bir uzaylının hamile olabileceği ihtimalini gösteren çarpıcı bulgular elde etti. Bu araştırmanın sonuçları dünya genelinde büyük yankı uyandırdı.

Dünya 20.09.2023, 13:25 20.09.2023, 14:16
Abone ol
Meksika'daki 'uzaylılar' ile ilgili flaş gelişme: Bir tanesi canlı ve hamile!

Geçtiğimiz haftalarda dünya gündemini sarsan bir haber Meksika'dan geldi.

Meksika'da keşfedilen ve "dünya dışı varlıklara" ait olduğu iddia edilen görüntüler büyük ilgi çekti. Bu önemli keşif, bilim insanları, UFO meraklıları ve genel halk arasında büyük bir merak ve tartışma konusu haline geldi.

Meksika'daki doktorlar, keşfedilen varlıklar üzerindeki testleri sonuçlandırdılar. Bu testlerden elde edilen bulgular oldukça merak uyandırıcı...

DNA'LARININ 3'TE 1'İ BİLİNMİYOR

Dünya dışı olduğuna inanılan 'uzaylılar', ilk kez 2017 yılında Peru'nun Cusco şehrinde gün ışığına çıktı ve ilk görünüşleriyle büyük ilgi çekti. Bulunan cesetler; uzun kafa, iki kol ve iki bacakla insansı görünüyorlardı.

Ancak bu benzerliklere rağmen DNA'larının neredeyse 3’te 1’lik bir kısmının bilinmediği anlaşıldı.  

Meksikalı doktorlar tarafından gerçekleştirilen tüm testler canlı olarak sosyal medyada yayınlandı ve büyük bir ilgiyle izlendi. Yoğun bir çalışma sürecinin ardından doktorlar, son derece çarpıcı sonuçlara ulaşmayı başardılar.

ÖRNEKLERDEN BİRİ CANLI VE HAMİLE

Kafatasları üzerinde herhangi bir manipülasyonun olmadığı belirlendi, bu da kalıntıların yapay olarak hazırlandığı iddialarını çürüten bir kanıt niteliğinde.

Ek olarak, bilim insanları, iddia edilen uzaylıların bir tek iskelete ait olduğunu ve herhangi bir insan vücudu ile birleştirilmediğini doğruladı. İlginç bir şekilde, örneklerden birinin canlı, sağlam ve hamile olduğuna dair işaretlerin bulunduğu sonucuna da vardılar.

Tüm bu verilere rağmen, hemen hemen tüm dünya genelinde büyük bir şüphe sürüyor. Birçok kişi ve yetkili, bu varlıkların bağımsız bir şekilde doğrulanması talep ederken, Meksikalı doktorların gerçekleştirdiği testler cesetlerin gerçek olma olasılığını önemli ölçüde artırdı.

Bu cesetlerin dünya kamuoyuyla paylaşılmasının ardından Meksika, büyük bir dönüm noktasında bulunuyor. Ülkedeki politikacılar, Meksika'yı resmi olarak uzaylı varlığını kabul eden ilk ülke yapacak olan Hava Uzayını Koruma Yasası üzerinde önemli fikir ayrılıkları yaşıyor.

Elde edilen bulgular, uzaylı yaşamın varlığı ve bu varlıkların Dünya ile ilişkisi konusundaki tartışmaları daha da kızıştırırken, bu gizemli varlıkların sırrı, tüm dünyanın merakını kazanmaya devam ediyor. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!