banner2

Mahkumu öperek öldüren kadın tutuklandı! Ortaya çıkanlar polisi şoke etti

ABD'deki bir hapishanede Joshua Brow adlı mahkum, kendisini ziyarete gelen Rachel Dollard'ı öptükten kısa bir süre sonra aniden öldü. Nedeni polis soruşturmasında ortaya çıktı.

Dünya 17.08.2022, 21:05
Abone ol
Mahkumu öperek öldüren kadın tutuklandı! Ortaya çıkanlar polisi şoke etti

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki (ABD) Tennessee Hapishanesi akıllara durgunluk veren bir olaya sahne oldu. Uyuşturucu satma ve bulundurma suçlarından 11 yıl hapis cezası almış Joshua Brown, kendisini ziyarete gelen Rachel Dollard ile öpüştükten kısa bir süre sonra aniden öldü. 

Rachel Dollard'ın ziyaretini tamamlayıp oradan ayrıldıktan sonra gerçekleşen ölüm üzerine polis ekipleri Brown'un ölümünü detaylı soruşturmaya karar verdi. Normalde 2029 yılında hapishaneden çıkması gereken Brown'un dışarıdan uyuşturucu tedarik etmeye yeltenmiş olabileceğinden şüphelenen yetkililer soruşturmayı bu yönde ilerletti. 

ZİYARETÇİ KADIN AĞZINDA GETİRMİŞ

Henüz 30'lu yaşlardaki genç adamın kanında yapılan incelemede aşırı dozda uyuşturucuya rastlanması şüpheleri haklı çıkardı. Ölümünden hemen önce Brown'u öpen Rachel Dollard gözaltına alındı. Sorgusunda her şeyi itiraf eden Dollard, hapishaneye ağzında yaklaşık 15 gramlık metamfetamin içeren uyuşturucu madde ile geldiğini, bunu Brown'un ağzına onu öperken koyduğunu söyledi. 

Rachel Dollard'ın ağzında getirdiği 15 gramlık uyuşturucunun hepsini bir anda yutan Joshua Brown'un aşırı doz uyuşturucudan öldüğü anlaşıldı. Ölümcül öpücüğün sahibi Dollard tutuklanarak Hickman Hapishanesi'ne yerleştirildi. Olayın ardından Tennessee'deki hapishane yetkilileri, mahkum ziyaretine gelenlerin artık 'vücut taraması' da dahil olmak üzere detaylı şekilde aranacağını bildirdi. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!