Yandex Metrica

Maduro'dan 'Türkiye' vurgulu dikkat çeken paylaşım: Yeni dünya birliği

Maduro'dan 'Türkiye' vurgulu dikkat çeken paylaşım: Yeni dünya birliği

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yaptığı görüşmelerin başarılı geçtiğini ifade ederek yeni dünya birliği ve işbirliği vurgulu bir paylaşım yaptı.

Dünya

23.01.2024, 21:00

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, 3 Haziran 2023 tarihinde yeniden Cumhurbaşkanı seçilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen "Göreve Başlama Töreni"ne katılmıştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "Kardeşim" diye hitap eden Maduro'dan iki lider arasındaki görüşmeye ve alınan kritik kararlara dair yeni bir paylaşım geldi.

Soykırımcı İsrail savaşacak asker bulamıyor! Savaş Kabinesi'nden dikkat çeken karar Soykırımcı İsrail savaşacak asker bulamıyor! Savaş Kabinesi'nden dikkat çeken karar Haberi Görüntüle

"YENİ DÜNYA BİRLİĞİ" VURGUSU

Venezuela Devlet Başkanı, "Türkiye ve Suudi Arabistan gibi dost ülkelerdeki uluslararası çalışma gündemimiz tam bir başarıya ulaşmış, stratejik alanlarda sağlam karşılıklı yardım ve alışveriş köprüleri kurmamızı sağlamıştır. Yeni dünyanın birliği ve işbirliğinde sağlam kalıyoruz." ifadelerine yer verdi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading