banner2

Maduro'dan dikkat çeken Erdoğan paylaşımı: İlişkilerimizi pekiştiren zafer

Venezuela Devlet Başkanı Maduro, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı seçim başarısından dolayı bir kez daha kutladı. Maduro yaptığı paylaşımda "Kardeşim Recep Tayyip Erdoğan ile telefonda görüştüm ve Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı seçilmesinden dolayı Venezuela halkı adına kendisine bir kez daha tebriklerimi ilettim. İlişkilerimizi pekiştiren bir zaferdir." ifadelerini kullandı.

Dünya 31.05.2023, 09:34 31.05.2023, 18:29
Abone ol
Maduro'dan dikkat çeken Erdoğan paylaşımı: İlişkilerimizi pekiştiren zafer

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, 28 Mayıs'ta yapılan ve rakibi Kemal Kılıçdaroğlu'na büyük bir hezimet yaşatan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı seçim başarısından dolayı sosyal medya hesabından ikinci kez kutladı.

''İLİŞKİLERİMİZİ PEKİŞTİREN ZAFER''

Twitter hesabından Erdoğan ile çekilmiş fotoğrafını paylaşan Maduro, şunları kaydetti;

"Kardeşim Recep Tayyip Erdoğan ile telefonda görüştüm ve Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı seçilmesinden dolayı Venezuela halkı adına kendisine bir kez daha tebriklerimi ilettim. İlişkilerimizi pekiştiren bir zaferdir." 

DAHA ÖNCE DE TEBRİK ETMİŞTİ

Hatırlanacağı gibi Maduro, 28 Mayıs'ta da Erdoğan'ı Cumhurbaşkanı Seçimi'nin ikinci turundaki başarısından dolayı Twitter'dan tebrik etmiş, Erdoğan'ın Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nde ve sandık başında oy kullanırken çekilmiş fotoğraflarına yer vermişti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!