banner2

Macron, Rugby Dünya Kupası'nda dakikalarca yuhalandı

Fransa Cumhurbaşkanı Macron, başkent Paris'teki Stade De France stadında Rugby Dünya Kupası'nın açılış töreninde dakikalarca ıslıklandı. Tribündeki binlerce Fransız tarafından yuhalanan Macron'un tepkiler karşısında alaycı tavrının yanı sıra tebessüm etmesi tepki topladı.

Dünya 09.09.2023, 10:29 09.09.2023, 14:07
Abone ol

2023 Ragbi Dünya Kupası, Fransa'nın başkenti Paris'te 8 Eylül - 28 Ekim 2023 tarihleri arasında düzenleniyor. 

Ülke genelinde dokuz farklı salonda gerçekleştirilmesi planlanan kupa, tamamı Fransa'da gerçekleştirilecek olan ilk kupa olma özelliğini taşıyor.

Bilindiği üzere Ragbi Dünya Kupası, Uluslararası Ragbi Federasyonu tarafından 4 yılda bir düzenleniyor.

MACRON YUHALANDI

Son bir yıldır gerçekleştirdiği reformlar nedeniyle özellikle emeklilik reformu konusunda büyük tepki çeken Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, başkent Paris'teki Stade De France stadında Rugby Dünya Kupası'nın açılış töreninde konuşma yapmak üzere kürsüye geldiğinde yoğun bir şekilde ıslıklandı.

MACRON'UN ZOR ANLARI

Kürsüye çıktıktan sonra konuşmasına başlayan Macron, yuhalamalar ve ıslıklamalar kesilmeyince zor anlar yaşadı. Macron'un yuhalandığı anın videosu sosyal medyada çok sayıda kullanıcı tarafından izlendi. Tribündeki binlerce Fransız tarafından yuhalanan Macron'un tepkiler karşısında alaycı tavrının yanı sıra tebessüm etmesi tepki topladı.

KONUŞMASI ZOR DUYULDU

Yoğun şekilde ıslıkla protesto edilen Macron'un konuşması zor duyuldu. Macron konuşmasını turnuvanın 10'uncusunun başladığını ilan etmesi ardından sonlandırırken, izleyiciler tezahüratlara devam etti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!