banner2

LGBT lobisine Biden'dan 240 bin dolarlık destek! Çocukları 'ergenlik engelleyici' ilaçlara teşvik ediyorlar

ABD'de, LGBT lobisi her geçen gün yeni bir skandala adım atarken, Biden yönetimi de bu konuya destek vermekten geri kalmıyor. Son olarak Biden yönetiminin, çocukların ergenlik engelleyici ilaç kullanımını teşvik eden ve bu ilaçların sağlık açısından faydalı olduğunu iddia eden bir çalışmayı yayınlayan Seattle Çocuk Hastanesi'ne, LGBT cinsel eğitim aracı sağlanması için 240 bin dolar bağışladığı ortaya çıktı.

Dünya 27.09.2023, 16:43 27.09.2023, 18:02
Abone ol
LGBT lobisine Biden'dan 240 bin dolarlık destek! Çocukları 'ergenlik engelleyici' ilaçlara teşvik ediyorlar

LGBT lobisi, çocuklar üzerinde etki oluşturma çabalarını sürdürüyor. 

ABD'de, cinsiyet değişikliğini teşvik eden, okullarda cinsel eğitimi zorunlu kılan ve çocuğunun cinsiyet değişikliğine izin vermemesi halinde ailenin velayetini kaybetmesini öngören yasa tasarısının kabul edilmesi hakkında tartışmalar sürerken; ülke yeni bir skandalla çalkalanıyor.

BIDEN'DAN LGBT LOBİSİNE 240 BİN DOLAR

Komo News'in aktardığı habere göre; Ulusal Sağlık Enstitüleri tarafından hazırlanan bir rapor, Seattle Çocuk Hastanesi'nin, LGBT'lilerin kullanımına yönelik tamamen işlevsel bir çevrimiçi etkileşimli cinsel eğitim aracı için Biden yönetiminden mali destek alacağını ortaya koyuyor.

Biden yönetiminin LGBT lobisine sağlayacağı fon miktarı ise, 240 bin dolar. 

ÇOCUKLARIN ÖZEL BİLGİLERİ TOPLANACAK

Online etkileşimli cinsel eğitim aracının, gençlerin sağlık sorunlarını azaltmayı amaçladığı söylenirken; dikkat çekici bir nokta da ortaya çıktı. 

Seattle Çocuk Hastanesi, bu aracı kullanarak gençlerle ilgili özel bilgileri toplamayı planlıyor.

ERGENLİK ENGELLEYİCİLERİ TEŞVİK ETTİLER

Seattle Çocuk Hastanesi, gençleri 'ergenlik engelleyicilerine' teşvik etmek amacıyla Biden yönetiminin izinden gitmiş ve hizmet sağlayıcılarını gençlere "cinsiyet geçiş prosedürleri" sunmaya özendirmişti.

Hastanede açılan "Cinsiyet Kliniği" adlı bölümde, gençlere ergenlik engelleyicileri ve cinsiyet onaylayıcı hormonlar gibi hizmetler veriliyor. 

"PSİKOLOJİK SIKINTILARI İYİLEŞTİRİYOR"

Washington Üniversitesi ile Seattle Çocuk Hastanesi; LGBT'lilere verilen 'ergenlik engelleyici' ilaçların, zihinsel sağlığı önemli ölçüde iyileştirdiğini iddia ettiği yanıltıcı bir çalışma yayımlamıştı. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!