Yandex Metrica

Sitede Ara

Kremlin'den son dakika tahıl açıklaması: Putin ve Erdoğan gerekirse koordine eder

Kremlin'den son dakika tahıl açıklaması: Putin ve Erdoğan gerekirse koordine eder

Son dakika haberleri... Kremlin'den tahıl koridoruna ilişkin açıklama yapıldı. Kremlin'den yapılan açıklamada ''Putin ve Erdoğan gerekirse saatler içinde koordine edecek.'' ifadelerine yer verildi.

Dünya

23.01.2024, 20:04

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Putin'i ikna ederek tahıl koridorunu kurtarmış ve dünyanın rahat bir nefes almasını sağlamıştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yoğun diplomasi trafiği dünya kamuoyu tarafından övgüyle bahsedilmişti.

ABD tarihinin en yaşlı başkanı!  Biden'ın sağlığıyla ilgili dikkat çeken rapor: Akşam olunca kafası karışıyor! ABD tarihinin en yaşlı başkanı! Biden'ın sağlığıyla ilgili dikkat çeken... Haberi Görüntüle

TAHIL ANLAŞMASI UZATILACAK MI?

19 Kasım'da sona erecek olan tahıl anlaşmasının uzatılıp uzatılmayacağı merak edilirken Kremlin'den konuyla ilgili son dakika açıklaması geldi. Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov, ''Tahıl anlaşmasının uzatılmasına yönelik olumlu gelişmeler var, ancak önceki anlaşmaların tam olarak uygulanmasını sağlamak gerekiyor" şeklinde açıklama yaptı.

Evlerin yüzde 98'i yıkıldı: Beryl Kasırgası'ndan sonra korkutan uyarı! Evlerin yüzde 98'i yıkıldı: Beryl Kasırgası'ndan sonra korkutan uyarı! Haberi Görüntüle

''GEREKİRSE KOORDİNE EDERLER''

Kremlin'den yapılan açıklamada ''Tahıl anlaşmasının yenilenmesi için zorlu çalışmalar devam ediyor. Eğer gerekli olur ise Erdoğan ile Putin tahıl anlaşması konusunda birkaç saat içinde koordine olabilirler'' ifadelerine yer verildi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading