Yandex Metrica

Kraliyet ailesinin biricik gelini Kate Middleton sessizliğini bozdu! Kansere yakalanan prenses aylar sonra ilk kez konuştu!

Kraliyet ailesinin biricik gelini Kate Middleton sessizliğini bozdu! Kansere yakalanan prenses aylar sonra ilk kez konuştu!

Tüm dünyada büyük ilgiyle takip edilen İngiltere Kraliyet ailesine mensup Prens William'ın eşi Kate Middleton uzun zamandır kanserle mücadele ediyor. 6 aydan fazladır görüntülenmeyen prenses ilk kez açıklamada bulundu. 

Dünya

10.06.2024, 14:04

2011 yılında Galler Prensi William ile dünyaevine giren Kate Middleton'un geçtiğimi aylarda karnından ameliyat olduğu ancak sonrasında ise gözlerden uzakta olup kraliyet etkinliklerine katılmaması büyük yankı uyandırmıştı. Kate Middleton'un öldüğü, bitkisel hayata girdiği hatta eşi tarafından Lady Hanbury ile aldatıldığı iddiaları tüm dünya basınında geniş yankı bulmuştu.

Dolar kabusu her gün daha da büyüyor: Yeni Capitol Hill baskını artık garanti! SWIFT yerine CIPS geliyor Dolar kabusu her gün daha da büyüyor: Yeni Capitol Hill... Haberi Görüntüle

GELENEKSEL TÖRENE DÖRT GÖZE BEKLENİYOR

Hastalığı nedeniyle uzun bir süre gözlerden uzak kalan Middleton'un kanser tedavisine başladığı öğrenilirken her yıl geleneksel olarak kutlanan 'Trooping the Colour' geçit törenine katılıp katılamayacağı merak konusu olmuştu. 

Türkiye'de üretecekler dünyaya satacaklar! Avrupa devi fabrikayı Konya'ya kurdu: Tonlarca mühimmat üretilecek Türkiye'de üretecekler dünyaya satacaklar! Avrupa devi fabrikayı Konya'ya kurdu: Tonlarca... Haberi Görüntüle

HERKESİ TEBRİK ETTİ

Kate Middleton ise konuya ilişkin önemli bir açıklamada bulundu. Middleton, "Bu yıl birliğe katılan herkesin aylardır pratik yapmasını ve üniformalarının ve tatbikatlarının kusursuz olmasını sağlamak için saatlerini adamasını takdir ediyorum." dedi.

Uzun zamadır rahatsızlığı nedeniyle gözlerden uzak olan Prensesi merak eden İngiliz halkı ise, Middleton'un 'Trooping the Colour' etkinliğine katılmasını dört gözle bekliyor. 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Dünya


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading