Yandex Metrica

Kassam Tugayları duyurdu! İsrail yine kendi vatandaşlarını öldürdü

Kassam Tugayları duyurdu! İsrail yine kendi vatandaşlarını öldürdü

Soykırımcı İsrail ordusu Gazze Şeridi'nde düzenlediği saldırılarda Kassam Tugayları'nın elinde esir olarak bulunan kendi vatandaşlarını öldürdü. 

Dünya

14.06.2024, 19:29

Gazze Şeridi'ndeki İsralli esirlerin kurtarılması için saldırılar düzenleyen soykırımcı İsrail'in yine kendi vatandaşları öldürdüğü açıklandı. 

Kassam Tugayları, İsrail'in Refah'ta düzenlediği saldırıya ilişkin Telegram hesaplarından,açıklama yaptı. Kassam Tugayları, İsrail saldırılarında 2 esir öldüğünü duyurdu. 

Hamas duyurdu! İsrailli ırkçı bakan bizzat işkencelere katıldı: Sadistliğini gösteriyor Hamas duyurdu! İsrailli ırkçı bakan bizzat işkencelere katıldı: Sadistliğini gösteriyor Haberi Görüntüle

"HÜKÜMETİNİZ ESİRLERİ TABUTSUZ GERİ ALMAK İSTEMİYOR"

Açıklamada, "Ordunuz sizi kandırırıyor ve kandırmaya devam ediyor. Hükümetiniz, esirleri tabutsuz geri almak istemiyor." ifadelerine yer verildi.

Kassam Tugayları'nın açıklamasında, Refah'a düzenlenen saldırıda hayatını kaybeden İsrailli esirlerin kimliği ve fotoğrafına yer verilmezken, İsrail hükümeti ve İsrailli esirlerin yakınları da henüz herhangi bir bilgilendirmede bulunmadı.

İsrail ordusu, Gazze Şeridi'nin orta kesimindeki çeşitli noktalara saldırılar düzenlediğini ve iki farklı bölgede toplam 4 İsrailli esirin canlı olarak kurtarıldığını duyurmuştu.

Filistinli grupların elinde 120 esirin kaldığını tahmin eden Tel Aviv yönetiminin bu açıklaması, İsrail saldırılarında çok sayıda esirin öldüğünü doğruluyor.

Habere Tepki Ver

1

0

0

1

0

0

0

0

Muhammed Öylek

TRHaber.com - Dünya


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading