banner2

Kassam sniperları iş başında! İsrail'in en kıdemli keskin nişancısı göreve geldikten bir saat sonra öldü!

7 Ekim'de Hamas'ın askeri kanadı İzzeddin el-Kassam Tugayları tarafından başlatılan "Aksa Tufanı" operasyonu ile ağır darbe alan İsrail, kan kaybetmeye devam ediyor. Son olarak İsrail işgal ordusunun en tecrübeli keskin nişancılarının başı olan Albay Abel Biron, göreve geldikten bir saat sonra Kassam keskin nişancıları tarafından alnından tek kurşunla imha edildi.

Dünya 20.11.2023, 16:54 20.11.2023, 17:59
Abone ol
Kassam sniperları iş başında! İsrail'in en kıdemli keskin nişancısı göreve geldikten bir saat sonra öldü!

Tam 45 gündür Gazze'de soykırım yapan İsrail'e karşı mücadele eden İzzeddin el-Kassam Tugayları sıcak çatışmalarda işgal ordusuna ağır darbeler vurmaya devam ediyor. Konuyla ilgili açıklama yapan İsrail Savunma Bakanlığı, Kudüs'ün batısındaki Herzl Tepesi'nde bulunan İsrail Askeri Mezarlığı Müdürü Baruch, tarih belirtmeden Herzl Tepesi'nde 48 saat içinde 50 İsrail askerini defnettiklerini aktardı.

HER BİR SAATE CENAZE TÖRENİ

Konuyla alakalı bir açıklamada  İsrail Askeri Mezarlık Müdürü David Oren Baruch'ndan geldi. Baruch, "Her bir saatte ya da bir buçuk saatte cenaze töreninin yapıldığı bir dönemden geçiyoruz." ifadelerini kullandı.

EN KIDEMLİSİ 1 SAAT DAYANABİLDİ

Son olarak İsrail işgal ordusunun en tecrübeli keskin nişancılarının başı olan Albay Abel Biron, göreve geldikten bir saat sonra Kassam keskin nişancıları tarafından alnından tek kurşunla imha edildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!