Yandex Metrica

Sitede Ara

İsrail için savaşan ABD'li kadın askerden alçak paylaşım! Dakikalar sonra sildi

İsrail için savaşan ABD'li kadın askerden alçak paylaşım! Dakikalar sonra sildi

İsrail ordusunda görev yapan Yael Sendler adlı Amerikalı bir asker, Gazze'nin Mısır sınırındaki Refah Camii'nin içinden Hz. Muhammed'e hakaret içeren fotoğraflar yayınladı.

Dünya

13.06.2024, 18:15

ABD başta olmak üzere birçok ülkenin desteğini arkasına alarak dünyada eşi benzeri görülmemiş bir soykırıma imza atan İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırıları acımasızca devam ediyor.

Hedef gözetmeksizin her yeri bombalayan çocuk, kadın, yaşlı demeden herkesi öldüren İsrail güçleri, şu ana kadar 37 binden fazla yakın masum Filistinliyi katletti. 8 aydan bu yana Gazze'yi bombalayan İsrail ordusu, 80 binden fazla kişiyi de yaraladı.

Yerinden edilmiş 1,5 milyon insanın yaşadığı Refah kentine geniş kapsamlı operasyon hazırlığı içerisinde olan İsrail, dünya kamuoyunun ateşkes çağırlarına kulağını tıkarken bebek katili Netanyahu'nun acımasız ve zorba ordusu çirkinliklerine her gün yenisini ekliyor.

Atina basını şok bilgiyi açıkladı: Ege'ye 7 adet elektronik harp istasyonu kurduk Atina basını şok bilgiyi açıkladı: Ege'ye 7 adet elektronik harp... Haberi Görüntüle

İSRAİL İÇİN SAVAŞAN ABD'Lİ KADIN ASKERDEN ALÇAK PAYLAŞIM

Refah'ta saldırılarına devam eden İsrail güçleri, bir caminin içerisinden skandal fotoğraflar paylaştı. İsrail ordusunda görev yapan Yael Sendler adlı Amerikalı bir asker, Gazze'nin Mısır sınırındaki Refah Camii'nin içinden Hz. Muhammed'e hakaret içeren fotoğraflar yayınladı. Fotoğrafları paylaşıp dakikalar sonra silen kadın askerin adı Yael Sendler. Skandal fotoğraflarda, Refah'taki caminin duvarlarına İslam dinine ve peygamberi Hz. Muhammed'e hakaret içeren yazılar yer alıyordu.

Hamas duyurdu! İsrailli ırkçı bakan bizzat işkencelere katıldı: Sadistliğini gösteriyor Hamas duyurdu! İsrailli ırkçı bakan bizzat işkencelere katıldı: Sadistliğini gösteriyor Haberi Görüntüle

MÜSLÜMAN SİVİL TOPLUM KURULUŞU'NDAN TEPKİ

ABD'nin en büyük Müslüman sivil toplum kuruluşu CAIR, kadın askerin paylaştığı fotoğrafları iğrenç ve aşağılık olarak tanımlarken skandal karelerin Pentagon'un neden hiçbir ABD askerinin İsrail işgal ordusunda görev yapmaması gerektiğine bir örnek olduğunu belirtti. 

Rusya'dan açık tehdit! Peskov 'ABD'yi durdururuz' diyerek duyurdu: 'Olası kurbanlar Avrupa başkentleri olur' Rusya'dan açık tehdit! Peskov 'ABD'yi durdururuz' diyerek duyurdu: 'Olası kurbanlar... Haberi Görüntüle

BIDEN'A SORUŞTURMA ÇAĞRISI

Soykırımın başladığı 7 Ekim Cumartesi gününden bu yana terör devletine koşulsuz destek veren ABD Başkanı Joe Biden yönetimine olayı soruşturma çağrısı yapan CAIR, bütün Amerikan askerlerinin Gazze Şeridi'ndeki savaşa katılmasının yasaklanmasını istedi.

Habere Tepki Ver

0

1

0

0

6

0

0

1

Yorumlar (0)

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Dünya


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading