Yandex Metrica

İşgalci İsrail Filistin'de zulme devam ediyor! Bir Filistinli başından vurularak öldürüldü

İşgalci İsrail Filistin'de zulme devam ediyor! Bir Filistinli başından vurularak öldürüldü

İşgalci İsrail askerlerinin işgal altındaki Batı Şeria'nın kuzeyindeki Cenin Mülteci Kampı'na düzenlediği baskında bir Filistinli hayatını kaybederken, 2'si ağır 9 Filistinli yaralandı.

Dünya

23.01.2024, 19:52

Filistin Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan yazılı açıklamada, İsrail askerlerinin Cenin'e düzenlediği baskında bir Filistinliyi başından vurarak öldürdüğü bildirildi. 

İsrail, soykırımdan kaçan sivilleri sığındıkları okulda hedef aldı: Çok sayıda ölü ve yaralı var İsrail, soykırımdan kaçan sivilleri sığındıkları okulda hedef aldı: Çok sayıda... Haberi Görüntüle

BİR FİLİSTİNLİ BAŞINDAN VURULARAK ÖLDÜRÜLDÜ 

Açıklamada, İsrail askerlerinin ateşinde 9 Filistinlinin de gerçek mermiyle yaralandığı aktarıldı. Göğsünden vurulan iki yaralının durumunun ağır olduğu bilgisi verildi.

Aşırı sıcaklardan dolayı 19 kişi hayatını kaybetti: Yetkililer uyarıyor! Aşırı sıcaklardan dolayı 19 kişi hayatını kaybetti: Yetkililer uyarıyor! Haberi Görüntüle

İSRAİL OPERASYON DEDİ

İsrail ordusundan yapılan açıklamadaysa, askerlerin Cenin'de bir "operasyon" yürüttüğü ifade edildi ancak başka detay verilmedi. Görgü tanıkları, İsrail askerlerinin Cenin Mülteci Kampı'nda bir evi kuşattığını söyledi.
 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading