Yandex Metrica

Sitede Ara

İrlandalı vekil Gould, İsrail soykırımını anlatırken gözyaşlarına boğuldu: 'Umarım Netanyahu cehennemde yanar'

İrlandalı vekil Gould, İsrail soykırımını anlatırken gözyaşlarına boğuldu: 'Umarım Netanyahu cehennemde yanar'

İrlandalı milletvekili Sinn Féin Milletvekili Thomas Gould, soykırımcı İsrail'in geçtiğimiz günlerde Refah'ta işlediği soykırımı anlatırken gözyaşlarına boğuldu. 

Dünya

04.06.2024, 09:55

İsrail'in Gazze Şeridi'nde işlediği soykırımı İrlanda Parlamentosu'nda anlatan İrlandalı milletvekili Sinn Féin Milletvekili Thomas Gould, gözyaşlarına boğuldu.

Gazze'deki insanlık dışı saldırıları anlatırken gözyaşlarına hakim olamayan Gould, İsrail'in Refah kentindeki son saldırılarında bir çocuğun başının koptuğu anı güçlükle anlattı. Gould, "Umarım Netanyahu, çocukları ve ailelerini yaktığı gibi cehennemde yanar." ifadelerini kullandı. 

Sinn Féin TD Thomas Gould, İrlanda Parlamentosu'nda İsrail'in Gazze'de vahşice katlettiği çocukları anlatırken duygusal anlar yaşadı.

Bağımsızlık ateşi Fransa'yı rahatsız etti: Terör örgütlerine saldırın talimatı Bağımsızlık ateşi Fransa'yı rahatsız etti: Terör örgütlerine saldırın talimatı Haberi Görüntüle

"UMARIM NETANYAHU CEHENNEMDE YANAR"

Cork North Central milletvekili olan Gould, soykırımcı İsrail'in hafta sonu Rafah'ta gerçekleştirdiği saldırıları anlatırken "Pazar günü yaşananlar, korkunç vahşer ve İsrail devleti tarafından işlenen savaş suçları nedeniyle Filistin devleti gerçekten de çok şeu kaybetmiştir. Oradan gelen görüntülere, fotoğraflara ve videolara baktığımızda insanların çığlıklarını duyuyorsunuz. İsrail hükümeti erkekleri, kadınları ve çocukları diri diri yakıyor. 15 bin çocuk, 35 bin kadın, erkek ve çocuk katledilirken dünya bekliyor. Bu inanılır gibi değil. Kafası olmayan bir çocuk. İsrail hükümeti buna hata diyor. Umarım bu çocukları yaktığı gibi Netanyahu'da cehennem de yanar." ifadelerini kullandı. 

Habere Tepki Ver

2

0

0

0

0

0

0

0

Muhammed Öylek

TRHaber.com - Dünya


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading