banner2

Irkçı Paludan depremzedelerle dalga geçti: Yeni eylemini işte, böyle açıkladı

Irkçı ve İslam düşmanı Rasmus Paludan, çirkin provokasyonlarına bir yenisini daha ekledi. Çarşamba günü yeni bir eylem yapacağını duyuran Paludan, provokasyonlarına Kahramanmaraş merkezli depremleri ve depremzedeleri alet etti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Danimarka ve İsveç ile değil, depremzedelerle ilgilenmesi gerektiğini söyledi.

Dünya 07.02.2023, 13:06 07.02.2023, 14:31
Abone ol
Irkçı Paludan depremzedelerle dalga geçti: Yeni eylemini işte, böyle açıkladı

Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin ardından Türkiye tek yürek olmuş halde yaralarını sarmaya çalışırken çirkin provokasyonlarla da karşı karşıya kalıyor. Kur'an-ı Kerim yakma eylemleri ile son dönemde gündemden düşmeyen ırkçı ve İslam düşmanı siyasetçi Rasmus Paludan, depremzedelerle resmen dalga geçti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alan Paludan, yeni bir eylem yapacağını da açıkladı. 

İSLAM'IN DEPREMİ UYGUN GÖRDÜĞÜNÜ SÖYLEDİ

Irkçı ve İslam düşmanı Rasmus Paludan, sosyal medya hesabında paylaştığı videoda, 3 binden fazla vatandaşın hayatını kaybettiği ve binlerce kişinin de yaraandığı Kahramanmaraş merkezli depremlerin 'İslam inancı tarafından uygun görüdüğünü' söyledi.

YENİ EYLEMİNİ DUYURDU

Rasmus Paludan, ayrıca, yeni bir eylem daha planladığını söyledi. Hedefinde İslam ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın olduğunu söyleyen Paludan, şu şekilde konuştu:

Çarşamba günü Kopenhag'da bulunan Türk Büyükelçiliği önünde eylem gerçekleştireceğim. Bu eylemin amacıysa Erdoğan'ın benim ülkemdeki yasaları eleştirmesine son vermek.

'ERDOĞAN DEPREMZEDELERE YARDIM ETMEKLE İLGİLENMELİ'

Paludan, ayrıca, 'Erdoğan depremzelere yardım etmekle ilgilenmeli ve Danimarka ile İsveç arasındaki meselelere karışmaya son vermelidir.' dedi ve çirkin prokasyonlarına depremzedeleri alet etti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!