Yandex Metrica

Hamas'tan İslam alemine çağrı: Acil ve ciddi adımlar atılmalı

Hamas'tan İslam alemine çağrı: Acil ve ciddi adımlar atılmalı

Hamas, ABD’nin Refah’a yönelik saldırıyı desteklememe tutumuna ilişkin, “ABD’nin tutumu, onu bu saldırının sonuçlarından ve savunmasız sivillerin katledilmesinden muaf tutmamaktadır” dedi.  

Dünya

30.04.2024, 07:42

Soykırımcı İsrail'e karşı Gazze Şeridi'nde olağanüstü bir direniş gösteren Hamas, Arap Ligi, İslam İşbirliği Teşkilatı ve Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi’ni İsrail'e karşı acil ve ciddi adımlar atmaya çağırdı. 

İsrail'in, Filistin ve Gazze Şeridi'ndeki katliam saldırıları hız kesmeden devam ederken Hamas'tan çarpıcı bir ABD açıklaması geldi.

Çocuk hastanesini vuran füzenin cinsini tespit ettiler: Örtbas etme çabası boşa çıktı Çocuk hastanesini vuran füzenin cinsini tespit ettiler: Örtbas etme çabası... Haberi Görüntüle

'ABD'Yİ SAVUNMASIZ SİVİLLERİN KATLEDİLMESİNDEN MUAF TUTMAMAKTADIR'

ABD yönetiminin Refah’a düzenlenecek saldırıyı desteklememe tutumuna ilişkin Hamas’tan açıklama geldi. Açıklamada, “ABD yönetiminin saldırıyı desteklememe tutumu, kendisini bu saldırının sonuçlarından ve bunun sonucunda çocukların, kadınların ve savunmasız sivillerin katledilmesinden muaf tutmamaktadır. İşgale, Filistin halkının öldürüldüğü silahlarla açık destek sağlamaktadır” ifadeleri yer aldı.

ABD ile Rusya arasında kritik görüşme! Moskova yönetiminden 'soğuk savaş' tehdidi ABD ile Rusya arasında kritik görüşme! Moskova yönetiminden 'soğuk savaş'... Haberi Görüntüle

HAMAS'TAN İSLAM ALEMİNE ÇAĞRI

Dünyaya çağrı yapılan açıklamada, “Arap Ligi’ni, İslam İşbirliği Teşkilatı’nı ve Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi’ni Filistin halkını yerinden etmek amacıyla Refah’a soykırım yapılmasını önlemek için acil ve ciddi adımlar atmaya çağırıyoruz” denildi.

Habere Tepki Ver

3

0

0

0

0

0

0

0

Muhammed Öylek

TRHaber.com - Dünya


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading