Guinness Rekorlar Kitabı'na girmişti! Dünyanın en uzun tırnaklara sahip kişisinden acı itiraf: Hayatımdaki en dramatik şeydi

Dünyanın en uzun tırnaklı kişisi olarak Guinness Rekorlar Kitabı'na giren ancak daha sonra trafik kazasında tırnaklarını kaybeden Lee Redmond, "Tırnaklarımı kaybetmek hayatımdaki en dramatik şeydi. açıklamasında bulundu.

Dünya 09.08.2022, 12:27 09.08.2022, 12:17
Abone ol
Guinness Rekorlar Kitabı'na girmişti! Dünyanın en uzun tırnaklara sahip kişisinden acı itiraf: Hayatımdaki en dramatik şeydi

2008'de Guinnes Rekorlar Kitabı'na girerek en uzun tırnak rekorunu kıran Lee Redmond'un tırnaklarının boyu 8 buçuk metreydi.

2009'DA TRAFİK KAZASINDA TIRNAKLARINI KAYBETTİ

Ancak Redmond 2009 yılında geçirdiği trafik kazasında tırnaklarını kırdı.

Redmond, geçirdiği kaza sonrasında rekorunu kaybetti.

'TIRNAKLARIMI NE KADAR UZATACAĞIMI GÖRMEK İSTEDİM'

Redmond, bu yolculuğu "Bu sadece şekilleri bükülmeden önce tırnaklarımı ne kadar uzatacağımı görmek istediğim bir deneydi" şeklinde anlattı.

'HAYATIMDAKİ EN DRAMATİK ŞEYDİ'

"Tırnaklarımı keseceğimi söyledim ama bir türlü kesemedim. Bir parçanız haline gelmeleri çok tuhaf" diyen Redmond, "Tırnaklarımı kaybetmek hayatımdaki en dramatik şeydi. Torunum bana 'Büyükanne onlar senin bebeğin gibi; onlara 30 yıl boyunca baktın ve bir anda kaybettin' dedi" açıklamasında bulundu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!