Yandex Metrica

Güdümlü füzeler İsrail karakollarını rehin aldı: Hizbullah, Siyonistlere göz açtırmıyor!

Güdümlü füzeler İsrail karakollarını rehin aldı: Hizbullah, Siyonistlere göz açtırmıyor!

8 Ekim tarihinden itibaren İsrail ile çatışmalara devam eden Hizbullah, Lübnan'ın güneyinden İsrail sınır hattı üzerinde yer alan askeri hedeflere dört saldırı düzenledi. Düzenlenen saldırılarda El-Manara, Avivim ve Yaron yerleşim birimindeki 3 binanın güdümlü füze ile hedef alındığı, askerler arasında ölü ve yaralılar olduğu açıklandı.

Dünya

10.06.2024, 14:43

Hizbullah İsrail ordusuna ait saldırılarına aralıksız olarak 8 Ekim tarihinden itibaren devam ediyor. Hizbullah tarafından yapılan açıklamada lübnan'ın güneyinden İsrail'in sınır hattı üzerinde yer alan askeri hedeflerine 4 saldırı gerçekleştirdiği duyuruldu.

Bozkurt işaretini andırıyor! Almanlar abarttı: Almanya’da ‘sessiz tilki’ işareti yasağı gündemde! Bozkurt işaretini andırıyor! Almanlar abarttı: Almanya’da ‘sessiz tilki’ işareti yasağı... Haberi Görüntüle

3 BİNA HEDEF ALINDI

İsrail'e yönelik düzenlenen saldırılar hakkında açıklama yapan Hizbullah, İsrail askerlerinin konuşlandığı El-Manara, Avivim ve Yaron yerleşim birimindeki 3 binanın güdümlü füze ile hedef aldıklarını ve askerler arasında ölü ve yaralıların olduğunu belirtti.

Ramim Askeri Mevzisi'ndeki istihbarat toplama cihazlarının da uygun silahlarla vurulduğu belirtildi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Hakan ULUDAĞ

TRHaber.com - Dünya


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading