Yandex Metrica

Google'ın gay Mossad'çısı İşçi Partisi'nde vekil 'kocası' oldu: Ana muhalefeti ele geçirdiler

Google'ın gay Mossad'çısı İşçi Partisi'nde vekil 'kocası' oldu: Ana muhalefeti ele geçirdiler

ABD siyasetini ele geçiren şebeke Avrupa'da da boş durmuyor. İngiliz ana muhalefetinde taşları yerinden oynatan Yahudiler artık milletvekillerine de yakın markaj uyguluyor. Buna son örnek, parlamentoya giren İrlanda asıllı Damien Egan'ın, İsrail askerî istihbaratında görevli Google yazılımcısı Yossi Felberbaum ile yaptığı eşcinsel evlilik oldu. 

Dünya

01.03.2024, 05:34

Lobi örgütleri ve sapkın şebekelerle Amerikan politik elitlerini teslim alan siyonistler, Avrupa siyasetini yönlendirmek için hemen her taşın altına yerleşiyor. İngiliz ana muhalefeti İşçi Partisi'nden milletvekili seçilen eşcinsel Damien Egan'ın 'kocası' bunun son örneği oldu. 

Kingswood'da vekil seçilerek parlamentoya giren İrlanda asıllı Damien Egan, İsrail ordusuna bağlı casus teşkilatı Birim 8200'de görevli bir katille evli. Amerikan teknoloji devi Google'da 'yazılım geliştiricisi' olarak çalışan Yahudi Yossi Felberbaum, İsrail askerî istihbaratının sinyal ve siber savaş biriminde çalışıyor. 

Damien Egan (sol4) ve Yossi Felberbaum (sol3)

Gazze'de soykırım yürüten üniformalı teröristlere yapay zeka ile hedef belirleme hizmeti sağlayan Birim 8200, aynı zamanda Filistinlilerin acımasızca öldürülmesi, şantaj ve kitlesel gözetleme 'işlerinin' sorumlusu durumunda. Birim 8200, Mossad'ın askerî kolu Aman'a bağlı olarak faaliyet gösteriyor. 

Kim Kardashian yine kendi bildiğini okudu! Dünyanın en pahalı düğünündeki o kurala uymadı! Davetlilerden tepki aldı! Kim Kardashian yine kendi bildiğini okudu! Dünyanın en pahalı düğünündeki... Haberi Görüntüle

'ŞANTAJ İÇİN HER BİLGİYİ KULLANIRIZ'

Amerika ve Avrupa'daki seçkin üniversitelerden Yahudi öğrencileri işe alıp onları Silikon Vadisi'ndeki firmalarla buluşturan Tel Aviv merkezli staj programı 'Birthright Israel Excel', 2017 yılındaki bir Facebook gönderisinde Yossi Felberbaum'un 6 yıldır İsrail ordusunda çalıştığını açık etmişti. 

İsrail askerî istihbaratına bağlı 'Birim 8200' (Unit 8200) küresel yüksek teknoloji endüstrisine yönelik faaliyetleriyle tanınıyor ve Google'da Yossi Felberbaum gibi yüzlerce Yahudi görevlinin varlığı biliniyor. 

Yossi Felberbaum'un Birthright Israel Excel'de yayınlanan özgeçmişi

Birim 8200 görevlileri, 2014 yılında İngiliz Guardian gazetesine verdikleri demeçte, şantaj için işe yarayacak her bilginin kıymetli olduğuna vurgu yapmış ve şunu söylemişti:

"Bir bireyin ele geçirilmesini mümkün kılabilecek her türlü bilgiyi alırız. Sözkonusu kişi ister belirli bir cinsel yönelime sahip olsun, isterse karısını aldatıyor olsun, ister İsrail ya da Batı Şeria'da tedaviye ihtiyacı olsun... Bunların hepsi de şantaja konu olabilir."

Kara sular ihlal edildi Pasifik'te tansiyon yükseldi: 'Bölgeden ayrılın' uyarısı Kara sular ihlal edildi Pasifik'te tansiyon yükseldi: 'Bölgeden ayrılın' uyarısı Haberi Görüntüle

KATLİAM AYGITI GOSPEL'İN YAZARLARINDAN

Birthright Israel Excel adlı oluşumun yönlendirmesiyle Yahudi öğrencileri başta Google olmak üzere yüksek teknoloji şirketlerinde istihdam eden isimlerden biri olan katil istihbaratçı Yossi Felberbaum, Gazze'nin bebek, çocuk, kadın, yaşlı ayrımı gözetmeksizin bombalanmasında pay sahibi olan yapay zeka destekli katliam uygulaması 'The Gospel'in hazırlanmasında da rol aldı. 

Vahşi Yahudiler, İngiliz medyasına 'The Gospel'i anlatırken "Gerçekten bir fabrikaya benziyor. Hızlı çalışıyoruz ve hedefin derinliklerine inmeye zamanımız yok. Niteliğe göre değil, oluşturduğumuz hedef sayısına değerlendirme yapılıyor. The Gospel aslında bir çeşit toplu suikast fabrikasıdır" diyordu. 

Keir Starmer ve Assaf Kaplan

Merih Demiral'ın 'bozkurt'u Avrupa'yı kudurttu: PKK/YPG yandaşları da fırsatı kaçırmadı Merih Demiral'ın 'bozkurt'u Avrupa'yı kudurttu: PKK/YPG yandaşları da fırsatı kaçırmadı Haberi Görüntüle

İŞÇİ PARTİSİ'Nİ YAHUDİLER ELE GEÇİRDİ

Damien Egan-Yossi Felberbaum vakası, İsrail istihbaratının İngiliz solcularını kontrol altına alma yolunda ilk girişimi değil. Bağımsız yayın kuruluşu Electronic Intifada, İşçi Partisi lideri Keir Starmer'in hem sosyal medyayı hem de parti üye tabanını takip etmek için Birim 8200 görevlisi Assaf Kaplan'ı işe aldığını ortaya çıkarmıştı.

Bilgilerin yayınlanmasıyla birlikte İngiltere'de politik gündem sarsıldı ve Assaf Kaplan, Birim 8200'den bahseden her şeyi kendi sosyal medya hesaplarından sildi. 

Skandala ilişkin bir demecinde İngiliz eski Çalışma Bakanı Chris Mullin, "Onu işe almasının iyi bir fikir olup olmadığından emin değilim. Hâlâ İsrailliler için mi yoksa İşçi Partisi için mi çalışıyor?" demişti. Ancak istihbarat görevlisi Yahudi Kaplan, hâlâ İşçi Partisi liderine hizmet veriyor. 

Google çalışanı İsrailli istihbaratçı Yossi Felberbaum, 'kocası' Damien Egan'ı böyle kutladı.

Ne var ki, İngiliz 'solcuları' Mossad ve Birim 8200 bağlantılı kişileri pek de sorun etmiyor.

İşçi Partisi'nin yeni milletvekili eşcinsel Damien Egan, istihbaratçı kocası Yossi Felberbaum ile tanıştıktan sonra Yahudiliğe geçtiğini açıkladı. Zaten Egan, İsrail'in Londra Büyükelçiliğine bağlı bir lobi grubu olan Yahudi İşçi Hareketi'nin üyelerinden biri. Yahudi İşçi Hareketi, Jeremy Corbyn'in İşçi Partisi liderliğini kaybettiği süreçte kilit rol oynamıştı. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Atilla Diş

TRHaber.com - Dünya


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading