Yandex Metrica

Garip hareketleriyle yine gündemde! ABD Başkanı Joe Biden'ın hareketleri bir kez daha şaşırttı!

Amerikan Başkanı Joe Biden, Beyaz Saray'da katılıdğı 'Juneteenth Ulusal Bağımsızlık Günü' kutlamalarında garip hareketleriyle gündeme geldi. Biden herkes dans ederek dondu kaldı ve boş boş etrafa baktı. 

Dünya

12.06.2024, 13:05

Amerika Birleşik Devletleri'nin 46'ıncı Baaşkanı olan 81 yaşındaki Demokrat Parti lideri Joe Biden  "Juneteenth Ulusal Bağımsızlık Günü" etkinliği kapsamında Beyaz Saray'da düzenlenen törene katıldı. 

Yunanistan tatilinde ortadan kaybolmuştu! Minik bebeğin izine  33 yıl sonra rastlandı! Yunanistan tatilinde ortadan kaybolmuştu! Minik bebeğin izine 33 yıl sonra... Haberi Görüntüle

JOE BİDEN DANS EDERKEN DONDU KALDI

19 Haziran'da kutlanacak olan ulusal bayram öncesi, düzenlenen etkinlikte bando eşliğinde dans etti. Kalabalıkla bir arayagelen Biden dans ettiği sırada bir anda dondu kaldı.  Etkinlikte Joe Biden'in yanında bulunan ve polisler tarafından öldürülen George Floyd'un kardeşi Philonise Floyd, Joe Biden'in koluna dokunarak Biden'in hareket etmesini sağladı. 

Hedef 2025: 5. Nesil savaş uçağı, denizaltılar ve uçak gemisi: Her şey yerli ve milli üretim! Hedef 2025: 5. Nesil savaş uçağı, denizaltılar ve uçak gemisi:... Haberi Görüntüle

GARİP HAREKETLERİ BİTMİYOR

Joe Biden daha öncede Birleşmiş Milletler (BM) 77. Genel Kurul Toplantıları için New York'ta bulunan Global Fund's Konferansı'nda konuşma yaptığı sırada kürsüden inerek yürümüş aniden durup boş boş etrafına bakarak ne yapacağını bileme halde sahnenin ortasınd kalmıştı. 

Daha önce de konuşması bittikten sonra yanında birinin olduğunu düşünerek elini uzatmış ve hava birisiyle yokalaşıyormuş gibi elini sallamıştı. 

 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Dünya


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading