banner2

Fransızlar metrobüsü iten vatandaşları çizdi

İstanbul'un arızalanan toplu taşıma araçları Fransa'da konuşuluyor. Mega kentte yaşayan vatandaşların, arızalanan bir metrobüsü ittiği anlar, Fransa'da okurlara gösterildi.

Dünya 21.09.2023, 11:56 21.09.2023, 12:48
Abone ol
Fransızlar metrobüsü iten vatandaşları çizdi

4 yıl önce İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin başkanlık koltuğuna oturan ancak beklentilerin altında kalan ve mega kentin ulaşım sorununa çare bulamayan Ekrem İmamoğlu'nun hemen hemen her gün arızalandıktan sonra alevlere teslim olan otobüsleri Fransız medyası gündeme getirdi. 

METROBÜSÜ İTEN VATANDAŞLARI ÇİZDİLER

Türkiye Cumhuriyeti'nin 100'üncü yılına özel sayılar hazırlayan Fransız medyası, 4 yıldır Ekrem İmamoğlu yönetiminde heba olan İstanbul'un ulaşımında yaşanan sorunları karikatürize etti. Mega kentte yaşayan vatandaşların, arızalanan bir metrobüsü ittiği anlar, Fransa'da okurlara gösterildi.

İSTANBUL ARIZALANAN ARAÇLARLA GÜNDEMDE

Ulaşım sorunu vaadi kapsamında verilen sözlerin yerine getirilmediği istanbul'da yüzlerce araç arızalanırken söz konusu haberde özel halk otobüslerinin dışında yaklaşık 2 bin İETT otobüsü ve metrobüs arızasının yaşandığı belirtildi.

''EKSİKSİZ HİZMET ANLAYIŞI'' 

Bilindiği üzere Fransız Marianne dergisine röportaj veren Ekrem İmamoğlu, belediye başkanı seçildiği gündem bu yana eksiksiz bir hizmet anlayışı sunduğunu öne sürmüştü.

Türkiye’de demokrasi anlayışını kendisinin temsil ettiğini savunan İmamoğlu, Türkiye’yi Batı'ya şikayet etmişti. İmamoğlu, Türkiye'de demokrasinin olmadığını iddia etmişti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!