Yandex Metrica

Sitede Ara

Fransa Parlamentosunda skandal görüntüler! Teröristlere madalya verildi

Fransa Parlamentosunda skandal görüntüler! Teröristlere madalya verildi

Fransız milletvekili François Pupponi, PKK/YPG'li sözde komutanlar Nesrin Abdullah ve Nuri Mahmud'u parlamentoda ağırladı ve madalya verdi.

Dünya

04.04.2024, 18:34

Fransa'nın terör örgütlerine verdiği destek bir kez daha gün yüzüne çıktı ve Fransa Paramentosu skandal görüntülere sahne oldu.

Fiyatını duyan kapış kapış aldı! Xiaomi ve Samsung'un yeni rakibi üç saatte 100.000 sattı Fiyatını duyan kapış kapış aldı! Xiaomi ve Samsung'un yeni rakibi... Haberi Görüntüle

TERÖRİSTLERE MADALYA VERDİ

Fransız milletvekili François Pupponi, PKK/YPG'li sözde komutanlar Nesrin Abdullah ve Nuri Mahmud'u parlamentoda ağırladı. Fransız vekil, teröristlere madalya verdiği fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak övgü dolu sözler sarf etti.

Savaşa hazır değiliz! İngiliz komutan ordunun zayıf noktasını ifşa etti: Elimizde sadece 4 tane var Savaşa hazır değiliz! İngiliz komutan ordunun zayıf noktasını ifşa etti:... Haberi Görüntüle

'KÜRT HALKINA KARŞI SAVAŞIYOR'

PKK'lı teröristleri ağırlamaktan büyük onur duyduyuğunu belirten Pupponi, "Bu 2 müstesna şahsiyet Suriye'de Kürt halkı adına savaşmakta ve DEAŞ'a karşı kahramanca savaşmaktadır." ifadelerini kullandı.

Yunanistan'da Türk hazımsızlığı! Batı Trakya Türk azınlığını temsil eden DEB Partisi için başvuru yapıldı Yunanistan'da Türk hazımsızlığı! Batı Trakya Türk azınlığını temsil eden DEB... Haberi Görüntüle

'YANLARINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİM'

Fransız vekil Pupponi, "Aynı zamanda bizim olan özgürlükleri için olağanüstü bir cesaretle yürüttükleri mücadele için onlara sonsuz minnettarlığımı söyleme fırsatım oldu. Onların haklarını savunmak ve mücadelelerini duyurmak için yanlarında olmaya devam edeceğim." açıklamasında bulundu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading