banner2

Finlandiya bu görüntüyü konuşuyor: Partici Başbakan Sanna Marin bir başka adamla sarmaş dolaş!

Çılgın parti görüntüleri sosyal medyaya sızan Finlandiya Başbakanı Sanna Marin, "Gürültülü bir parti yaptık. Dans ettim, şarkı söyledim" diyerek kendini savundu ama sızan yeni bir vidyo, Türkiye ile yaptığı anlaşmaya sadık kalamayan Marin'in kocasına da sadık olmadığını açığa vurdu.

Dünya 19.08.2022, 17:25 19.08.2022, 18:59
Abone ol

Çılgın parti görüntüleri sosyal medyaya sızan Finlandiya Başbakanı Sanna Marin, gelen eleştirilere cevap verdi. Sızan vidyo nedeniyle ülkede bir numaralı gündem maddesi haline gelen Fin Başbakan, görüntülerin yayınlanmasından ötürü kızgın olduğunu dile getirdi.

"Bu vidyolar kişisel ve özel bir alanda çekildi. Bunların kamuoyu tarafından bilinmesine içerliyorum. Arkadaşlarımla bir gece geçirdim. Biraz gürültülü bir parti yaptık. Dans ettim ve şarkı söyledim" diyen Marin, mutfak tezgahı üzerinde görülen ve kokain olduğu iddia edilen maddenin de uyuşturucu olmadığını savundu. 

Finlandiya Parlamentosu'nda bazı milletvekilleri Marin'i dünden beri sert bir şekilde eleştirerek, davranışlarının bir başbakana yakışmadığını belirtiyor. Muhalefet partisinden Mikko Karrna, Marin'in uyuşturucu testinden geçmesi gerektiğini ifade etmişti. 

Partide alkol tüketildiğini ancak hiçbir şekilde uyuşturucu kullanılmadığını belirten Başbakan Marin, kendisinin uyuşturucu madde bulunan bir yerde olamayacağını dile getirdi. Partinin bu yaz bir arkadaşının evinde yapıldığını söyleyen Marin, "Kimin evi olduğunu söylemeyeceğim" dedi. 

Yoğun biçimde eleştirilse de ülkesinde Marin'i destekleyen bir kesim de var. Liderlerin de eğlenmeye hakkı olduğunu, mesai sonrası başbakanın parti yapabileceğini söyleyen bu kesim, Marin'in haksız biçimde eleştirildiğini söylüyor. İşte tam da bu ortamda hem Marin'i hem de onu destekleyenleri utandırabilecek bir görüntü daha ortaya çıktı.  

GECE KULÜBÜNDE BİR ERKEKLE SARMAŞ DOLAŞ

Eğlenceye oldukça düşkün olan 36 yaşındaki Finlandiya Başbakanı, 12 gün önce bir gece kulübünde bir adamla sarmaş dolaş görüntülendi. İşin ilginç yanı, Sanna Marin'in dans ederken kendisini öpmesine izin verdiği erkek, 16 yıllık ilişkinin ardından 2020 yılında evlendiği kocası Markus Raikonnen değil. 

Finlandiya futbol liginde ünlü bir futbolcu olan Raikonnen'in sosyal medyada yayınlanan görüntülerin ardından ne yapacağı merakla bekleniyor. Zira 7 Ağustos gecesi Helsinki'deki bir gece kulübünde çekilen görüntüler Marin'in kocasını aldattığını gösteriyor. Finlandiya Başbakanı ile sarmaş dolaş vaziyette olan kişinin ise şarkıcı ve söz yazarı Olavi Uusivirta olduğu iddiası mevcut. 

Sanna Marin ve Markus Raikonnen

Türkiye ile yaptığı anlaşmaya göre ülkesindeki terör örgütü üyelerini iade etmesi gereken ancak bu anlaşmaya sadık kalmayan Sanna Marin'in kocasına sadık kalamadığı anlaşılıyor. Ortaya çıkan son skandal görüntüye ilişkin ne diyeceği sorulduğunda Marin, "Arkadaşlarımla vakit geçiriyorum. Yaptığım uygunsuz bir şey değil. Umarım 2022 yılında başbakan konumundaki kişilerin boş zamanlarını arkadaşlarıyla dans ederek geçirmeleri kabul edilebilir olur. İnsanlara olan inancımı kaybetmek istemiyorum" dedi. 

Sanna Marin'in sarmaş dolaş dans ettiği kişinin Olavi Ustuvirta olduğu iddia ediliyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!