Yandex Metrica

FBI Biden'ın evine girdi: Gizli belge skandalında yeni perde

FBI Biden'ın evine girdi: Gizli belge skandalında yeni perde

ABD'de gizli belge skandalı son bulmuyor. FBI gizli belgelerle ilgili soruşturma kapsamında ABD Başkanı Joe Biden'ın evine arama yapıyor.

Dünya

23.01.2024, 22:18

ABD'de gizli belge skandalı yeni gelişmelerle devam ediyor. FBI'ın ABD eski başkanı Donald Trump'ın ardından Başkan Joe Biden'ın Delaware eyaletindeki yazlık evinde arama yaptığı öğrenildi.

Denizde katliam! Tatilciler köpekbalığı saldırısına uğradı! O anlar saniye saniye kameralara yansıdı! Denizde katliam! Tatilciler köpekbalığı saldırısına uğradı! O anlar saniye saniye... Haberi Görüntüle

GİZLİ BELGELERİ EVİNDE Mİ TUTUYOR? 

FBI aramasını Biden'ın avukatı bildirdi. Biden'ın evinde, başkan yardımcılığı yaptığı dönemin sonunda Ulusal Arşiv'e vermesi gereken belgelerin bulunup bulunmadığı kontrol ediliyor. 

Kim Kardashian yine kendi bildiğini okudu! Dünyanın en pahalı düğünündeki o kurala uymadı! Davetlilerden tepki aldı! Kim Kardashian yine kendi bildiğini okudu! Dünyanın en pahalı düğünündeki... Haberi Görüntüle

TRUMP'TAN SONRA SIRA BIDEN'DA

Geçtiğimiz haftalarda Biden'ın ofisinde ve Delaware'deki evinde başkanlık yaptığı dönemden kalma gizli belgeler bulunmuştu. Trump ise FBI'ın Biden'ın evini araması gerektiğini belirterek 'FBI ne zaman evine baskın düzenleyecek?' şeklinde konuşmuştu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading