banner2

Ermeni diasporası devreye girdi! Hollywood'dan Ermenistan'a destek geldi: Mel Gibson'dan alçak iftira

Ermenistan'ın provokasyonlarına karşı Azerbaycan tarafından başlatılan anti terör operasyonu sonrası lağvedilen Sözde Dağlık Karabağ rejimi için Ermeni diasporası devreye girdi. Azerbaycan'ın "etnik temizlik" yaptığı yönündeki alçak iftiralara Hollywood'dan destek geldi. Ünlü aktör Mel Gibson haddini aşan cümlelerle Azerbaycan'ı hedef aldı.

Dünya 29.09.2023, 17:39 29.09.2023, 19:14
Abone ol

Ermeni çetelerinin provokasyonu sonrası Azerbaycan'ın Karabağ bölgesinde başlattığı anti terör operasyonu 24 saaten kısa bir sürede Azerbaycan'ın zaferiyle son buldu. Bakü'nün mutlak zaferi sonrası Ermeniler silahlarını bırakıp teslim olurken 32 yıl önce yasadışı olarak Azerbaycan’dan tek taraflı bağımsızlığını ilan eden sözde Dağlık Karabağ rejimi de kendini feshetmek zorunda kaldı. 

ALÇAK İFTİRA

Azerbaycan'ın Karabağ'daki Ermeni silahlı gruplara karşı gerçekleştirdiği terörle mücadele operasyonunu hedef alan Ünlü aktör Mel Gibson, haddini aşan cümleler kurdu. Gibson, "Ermeni halkı bir kez daha etnik temizliğe maruz kalıyor. Pek çok Ermeni, Azerbaycan ve Türkiye'nin elinde tarif edilemez dehşetler yaşıyor." ifadeleriyle alçak iftiralarını dünyaya böyle haykırdı.

SOYKIRIM YALANI

Ermeni diasporasının desteğiyile soykırım yalanına sarılan Gibson şimdi yaşananların tarihin tekerrür etmesi olarak ifade ederek dünyaya acil adım atın çağrısı yaptı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!