Elon Musk kan donduran kıyamet planını ağzından kaçırdı! 'İnsanlık yok olacak...'

Elon Musk'ın son zamanlarda yaptığı açıklamalarla dikkat çekiyor. Özellikle Bill Gates ile son zamanlarda sık sık atışmalarla gündem olan ve dünyada yaşamın sona ereceğini söyleyen Elon Musk, bu defa yaptığı açıklamalarla ortalığı karıştırdı.

Dünya 19.01.2022, 16:27
Elon Musk kan donduran kıyamet planını ağzından kaçırdı! 'İnsanlık yok olacak...'

Elon Musk son zamanlarda yaptığı açıklamalar ile dikkatleri iyiden iyiye üzerine toplamayı başardı. Dünya'nın en zengin adamı olma ünvanını eline geçiren Musk, yakın zamanda dünyanın yaşanamayacak halde olacağını ve uzay çalışmalarının hızlanması gerektiğini ifade etti.

'DÜNYAYI UYARIYORUM BÜTÜN İNSANLIK ÖLECEK'

Tesla'nın CEO'su Musk'ın kitlesel yok oluş üzerine söyledikleri oldukça çarpıcı bulundu. Milyarder, olası bir kitlesel yok oluşta insanlığın hayatta kalamayacağını, bu durumun tek bir çözümü başka bir gezegene taşınmak olduğunu söyledi. Twitter'da 'Massimo' adlı hesabın ''Birçok uzman, insan faaliyetlerinden kaynaklanan bir 6. kitlesel yok oluş krizinin sürmekte olduğu konusunda uyarıyor'' paylaşımının altına yorum yapan Musk, şunları yazdı:

"Kitlesel yok oluşta insanlığın yüzde yüzü yok olacak. İnsanların dünyada kalarak kitlesel yok oluştan kaçma imkanları yok.''

Musk daha sonra insanların kitlesel yok oluştan kaçmaları için tek çıkış yolunu verdi. Musk, "İnsanlar kitlesel yok oluştan kaçmak istiyorlarsa, başka gezegenlere taşınmak zorundalar.'' dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!