banner2

Elon Musk'ın Twitter'ı aldığını duyunca toplantıda ağladı

Independent'in haberine göre, Twitter'ı Elon Musk'ın aldığını duyan bir şirket avukatı, çalışanlarla düzenlenen bir online toplantıda ağladı.

Dünya 27.04.2022, 12:50
Abone ol
Elon Musk'ın Twitter'ı aldığını duyunca toplantıda ağladı

Twitter'ın en iyi avukatı olarak bilinen Vijaya Gadde'nin Tesla CEO'su Elon Musk'ın sosyal medya platformunu satın almasını tartışan bir personel toplantısında duygusallaştığı ve ağladığı bildirildi.

Twitter'ın hukuk, politika ve güvenden sorumlu başkanı Gadde, siyasi reklamların yasaklanması ve eski ABD başkanı Donald Trump'ın kongre saldırısı sonrasında Twitter'dan men edilmesi gibi kararların arkasında olan bir isim.

TWİTTER AVUKATINI HEDEF ALDI

Gadde'nin duygusal anının haberini öğrenen, Tesla CEO'su, New York Post'un ABD başkanı Joe Biden'ın oğlu Hunter'ın dizüstü bilgisayarıyla ilgili makalesini sansürlediği için Twitter avukatını hedef aldı.

Musk, avukatın 2020 ABD başkanlık seçimleri öncesindeki hareketine atıfta bulunarak, "Büyük bir haber kuruluşunun Twitter hesabını gerçek bir hikaye yayınladı diye askıya almak kesinlikle inanılmaz derecede uygunsuzdu" ifadesini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!