Yandex Metrica

Sitede Ara

Dünyaca ünlü K-Pop yıldızı Müslüman olmuştu! Umreden fotoğraf paylaştı

Dünyaca ünlü K-Pop yıldızı Müslüman olmuştu! Umreden fotoğraf paylaştı

Güney Koreli K-Pop yıldızı Daud Kim 2019 yılında Müslüman olduğunu ilan etmişti. 'Dünyanın en şanslı kişisiyim' diyerek açıklama yapan Kim, son olarak umreye giderek Kabe'den fotoğraf paylaştı.

Dünya

27.04.2024, 12:09

Güney Koreli K-Pop yıldızı Jay Kim, 2019 yılında Endonezya ziyareti sırasında Müslümanlardan etkilenerek İslam dinine geçmişti. 

Samsung'un akıllı yüzüğü tanıtıldı! Galaxy Ring'in özellikleri neler? Samsung'un akıllı yüzüğü tanıtıldı! Galaxy Ring'in özellikleri neler? Haberi Görüntüle

MÜSLÜMAN OLMUŞTU

Bu seçiminin ardından adını Daud Kim olarak değiştiren ünlü şarkıcı, Youtube videolarında Güney Kore'de Müslüman yaşamına dair videolar çekiyordu. 

Son olarak Kabe'nin önünden fotoğraf paylaşan Daud Kim, 'Dünyanın en şanslı kişisiyim' diyerek umreye gittiğini belirtti. 

Kassam Tugayları'na büyük katılım! Eğitimini tamamlayan binlerce direnişçi İsrail'e karşı savaşacak Kassam Tugayları'na büyük katılım! Eğitimini tamamlayan binlerce direnişçi İsrail'e karşı... Haberi Görüntüle

'DÜNYANIN EN KUTSAL ŞEHRİ'

K-Pop yıldızı ihrama girmiş şekilde Kabe'nin önünde çekilmiş fotoğrafını, "Nihayet Mekke'ye geldim. En şanslı kişi benim çünkü Allahü Teala beni seçti ve beni buraya getirdi. Bu fırsat için minnettarım. Allah'a şükürler olsun, dünyanın en kutsal şehrine gelme şansını verdiğin için teşekkür ederim. Bütün Müslümanlar için dua ettim. Allah günahlarımızı bağışlasın. Dualarımızı kabul etsin" sözlerini kaydetti. 
 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading