banner2

Dünya bu hareketi konuşuyor! Biden yine 'boşlukla' el sıkıştı

Yaptığı gaflarla bilinen 79 yaşındaki ABD Başkanı Joe Biden, bir kez daha tartışmaya neden oldu. Joe Biden'ın ikinci kez etrafında kimse olmadığı halde tokalaşmak için elini kaldırdığı görüntüler sosyal medyada paylaşıldı.

Dünya 23.04.2022, 10:12 23.04.2022, 10:47
Abone ol

ABD Başkanı Joe Biden, Washington eyaletinin Seattle kentindeki bir parkta "Dünya Günü" vesilesiyle bir konuşma yaptı.

İKLİM DEĞİŞİKLİĞİYLE MÜCADELE VURGUSU

İklim değişikliğiyle mücadele başta olmak üzere yeryüzünün korunması için bugüne kadar birçok adım attıklarının altını çizen Biden, "Dünya Günü'nde katettiğimiz ilerlemeleri kutlarken, önümüzdeki işler için de kendimizi hazırlamalıyız. İnancınızı kaybetmeyin ve daha sürdürülebilir bir gelecek kurmaya devam edelim." mesajını verdi.

BIDEN BOŞLUKLA EL SIKIŞTI

Kürsüdeki konuşmasını bitiren ABD Başkanı Joe Biden'ın etrafında kimse olmadığı halde tokalaşmak için elini kaldırdığı görüntüler sosyal medyada paylaşıldı. Yayınlanan görüntülerde, Biden'ın Washington'da gerçekleştirilen bir etkinlikte yaptığı konuşmasının ardından kürsüden ayrılırken el sıkışıyormuş gibi hareketler yaptığı ancak etrafında kimsenin olmadığı görüldü.

BİLİŞSEL SORUNLARI MI VAR?

Konuşmasını bitirmesi sonrası bir süre şaşkın bakışlar altında el sıkışacak birini arayan ABD Başkanı Biden'ın bilişsel sorunları olduğunu iddia edenler oldu. ABD Başkanı'na yapılan sert yorumları eleştirenler de vardı. Sosyal medya kullanıcıları, Biden'ın bu davranışını "Biden, konuşması sonrası boşlukla tokalaştı" yorumlarıyla mizah konusu yaparken bazı kullanıcılar da Biden'ın ülkeyi yönetecek kapasitede olmadığını savundu.

Biden'ın farklı tokalaşma biçimleri daha önce de kamuoyuna yansımıştı. ABD Başkanı Joe Biden, Kuzey Carolina eyaletindeki bir konuşmasının ardından yanında kimse olmamasına rağmen el sıkışma hareketi yapmıştı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!