Yandex Metrica

Donald Trump tiktoker oldu! Tiktok platformu yasaklansın diye elinden geleni yapmıştı!

Donald Trump tiktoker oldu! Tiktok platformu yasaklansın diye elinden geleni yapmıştı!

Amerika'nın 45. Başkanı Donald Trump, rakip ülkesi Çin Halk Cumhuriyeti'ne ait Tiktok uygulamasını casuslukla suçlayarak yasaklanması için elinden geleni yaptmıştı. Ancak Trump Tiktok için açtığı mücadeleyi unutup TikTok hesabı açtı. İlk videosu ise milyonlarca beğeni aldı.  

Dünya

03.06.2024, 18:08

Amerika'nın 45. Cumhurbaşkanı Donald Trump, Tiktok uygulamasını yasaklamak için elinden geleni yapmış, Çin'e ait olan TikTok platformunu ise casuslukla suçlamıştı.

TikTok'un kapatılması için bir dizi önlem alan ve gerekli yerlere başvuran Trump, Joe Biden'in da Tiktok yasağına ilişkin yeni önlemler almasına tepki göstermişti. 

Savaş gemisi alacak paramız yok! Yunan medyasından itiraf niteliğinde analiz: Doğu Akdeniz'i Türklere bırakalım Savaş gemisi alacak paramız yok! Yunan medyasından itiraf niteliğinde analiz:... Haberi Görüntüle

TRUMP TİKTOK HESABI AÇTI

Ancak Tump, herkesi hayretler içerisinde bırakacak bir hamle yaptı. Trump, yasaklamak istediği TikTok'ta bir hesap açtı. 

Eski ABD Başkanı Ultimate Fighting Championship (UFC), karşılaşmaslarına katıldığı bir video paylaştı.

İnsanoğlu Dünya'dan taşınıyor! Venüs'te yaşam belirtisi bulundu: Bilim insanları yaşam izlerine rastladı! İnsanoğlu Dünya'dan taşınıyor! Venüs'te yaşam belirtisi bulundu: Bilim insanları yaşam... Haberi Görüntüle

60 MİLYONDAN FAZLA İZLENME ALDI

Trump'ın paylaştığı vido 60 milyondan fazla izlenirken, 3 milyondan fazla beğeni aldı. Trump'ın  'Realdonaldtrump' isimli TikTok hesabına ilişkin ise Trump'ın sözcüsü Steven Cheung, Biden'e karşı içerik üreten genç kitlelere ulaşmaya devam edeceğini açıkladı. 

Önümüzdeki 2024 Kasım ayında yeniden seçime gidecek olan Amerika'da iki aday seçime hazırlanıyor. Joe Bien'in yeniden aday olacağı seçimlerde rakibinin ise yüksek ihtimalle Donald Trump olması bekleniyor. 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Dünya


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading