banner2

Donald Trump 2024 seçimleri için değerlendirmede bulundu

Eski ABD Başkanı Donald Trump, 2024 yılında gerçekleşecek olan başkanlık seçimlerinde tekrar aday olup olmayacağı sorusunun sorulması üzerine, “Çok fazla seçeneğimiz olacağını sanmıyorum.” dedi.

Dünya 13.09.2021, 19:45
Abone ol
Donald Trump 2024 seçimleri için değerlendirmede bulundu

Donald Trump, verdiği özel bir mülakatta 2024 yılında gerçekleşecek olan başkanlık seçimleri ve Joe Biden yönetimine ilişkin değerlendirme yaptı.

“ÇOK FAZLA SEÇENEĞİMİZ OLACAĞINI SANMIYORUM”

Trump’a 2024 yılında gerçekleşecek olan başkanlık seçimleri için aday olup olmayacağı sorusunu sorulması üzerine, “Çok fazla seçeneğimiz olacağını sanmıyorum. Bu ülkemiz için utanç verici.” cevabını verdi.

“BİDEN YETERSİZ”

Trump, Biden'ın Afganistan'dan çekilme sürecinde takip ettiği yolu da sert dille eleştirerek şu ifadeleri kullandı:

“Biden yönetiminin ABD'yi Afganistan'dan çekme şekli ülkemiz tarihindeki en büyük utançtır. Afganistan'a baktığınızda, tamamen sebepsiz ölümleri görüyoruz. Askerlerin aileleri Biden yerine benimle konuşmak istiyor.”

Biden'ın liderliğinin "yetersiz" olduğunu belirten eski ABD Başkanı Trump, “Biden ülkemizin lideri olmak için beceriksiz bir insan. Biden yönetimi herkese nasıl birlik olunmasını istediğini anlatıyor ancak kendileri kapsayıcı değil. Biden yönetimi oldukça bölücü.” diye konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!