David Beckham Kraliçe için 13 saat bekledi gözleri doldu

İngilizlerin efsane futbolcusu David Beckham, 13 saat kuyrukta bekledikten sonra Kraliçe'ye saygılarını sunarken duygu dolu anlar yaşadı.

Dünya 17.09.2022, 10:38 17.09.2022, 10:57
Abone ol

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth, 8 Eylül Perşembe günü yaz tatilini geçirdiği İskoçya'nın Aberdeenshire bölgesindeki Balmoral Kalesi'nde hayatını kaybetmişti. David Beckham, hayatını kaybeden Kraliçe 2. Elizabeth'in naaşını görmek için sıraya giren isimler arasındaydı.

KRALİÇE İÇİN 13 SAAT BEKLEDİ

Kraliçe'ye saygılarını sunmak ve cenazesini görmek için sıraya giren ve 13 saat bekleyen İngilizlerin efsane futbolcusu David Beckham, binlerce kişinin arasına katıldı. Beckham'ın hayranlarıyla birkaç selfie çektiği ve kuyruğun geçici olarak durmasına neden olduğu bildirildi.

CENAZE TÖRENİ NE ZAMAN?

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth, 8 Eylül'de yaz tatilini geçirdiği İskoçya'nın Aberdeenshire bölgesindeki Balmoral Kalesi'nde hayatını kaybetmişti. Kraliçe'nin cenaze töreni, 19 Eylül'de İngiltere'nin başkenti Londra'daki Westminster Abbey Kilisesi'nde düzenlenecek. Buradaki törenin ardından Kraliçe'nin naaşı, İngiliz Kraliyet ailesinin daimi konutlarından biri olan Windsor Kalesi'ndeki St. George Şapeli'ne nakledilip defnedilecek.

BİRÇOK KUPA KALDIRDI

Bugüne kadar oynadığı takımlarda sayısız başarılar elde eden ve birçok kupa kaldıran David Beckham, daha önce sırasıyla Manchester United, Real Madrid, PSG ve Los Angeles Galaxy formalarını giydikten sonra yeşil sahalara veda etmişti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!