banner2

Çocuklarla cinsel sohbet! Paludan iğrençlikleriyle gündeme gelmeye devam ediyor: Alçaklık için yaratılmış!

Kur'an-ı Kerim yakarak dünyanın tepkisini çeken azılı İslam düşmanı İsveçli ırkçı siyasetçi Rasmus Paludan'ın reşit olmayan çocuklarla cinsel içerikli konuşmaları yayınlandı.

Dünya 02.02.2023, 19:12 03.02.2023, 00:26
Abone ol

Aşırı sağcı Rasmus Paludan, Türkiye’nin Stockholm Büyükelçiliği önünde Kur'an-ı Kerim'i yakmış, skandal eylemin aynısını Danimarka’da da yapmıştı.

Paludan'ın çevrimiçi konuşmalarından alınan ses kayıtları, reşit olmayanlarla, bir öğretmenin sınıfının önünde bir çocuğa cinsel tacizde bulunması gibi rahatsız edici ve sansürsüz cinsel senaryolar hakkında konuştuğunu ortaya koyuyor.

Irkçı politikacı Paludan, reşit olmadıklarını belirtmelerine karşın çocuklarla internette cinsel içerikli sohbetler yaptı.

AHLAKSIZLIK DİZ BOYU

Müslüman karşıtı aşırılıkçılığıyla tanınan ve "Kuran yakma turları" düzenleyen ırkçı vekil, sosyal medya platformu Discord'da reşit olmayan erkeklerle uygunsuz ve cinsel içerikli konuşmalar gerçekleştirdi.

Bağnaz siyasetçinin çevrimiçi konuşmalarından alınan ses kayıtları, reşit olmayan çocuklarla, sınıf arkadaşının önünde bir çocuğa cinsel tacizde bulunan bir öğretmen gibi rahatsız edici ve sansürlenmemiş cinsel senaryolar hakkında konuştuğunu gösteriyor.

Bir örnekte, kullanıcılar bir grup sohbetinde Paludan'a 13 ile 17 arasında değişen yaşlarını bile söyledi. Kaç yaşında olduğu sorulduğunda politikacı 39 yaşında olduğunu söyledi.

İsveç'te reşit olma yaşı 15 iken, Paludan bilerek ve sürekli olarak 14 ve 13 yaşındaki çocuklarla cinsel içerikli konuşmalar yaptı.

NETTO BAKKALININ ARKASINDA "BİR ÇOCUK" İLE CİNSEL FAALİYETTE BULUNDUĞUNU AÇIKLADI

Şok edici davranışını gösteren başka bir konuşma örneği, 11 Ağustos 2021'de kendisi ve reşit olmayan biri de dahil olmak üzere diğer Discord kullanıcıları arasında gerçekleşti.(1 Numaralı Kullanıcı)

Paludan yine sapkın bir sohbete giriyor ve kullanıcılara 1 Numaralı Kullanıcının bir Netto bakkalının arkasında "bir çocuk" ile cinsel faaliyette bulunduğunu açıklıyor.

Paludan'ın müstehcen hikayesine yanıt olarak, başka bir kullanıcı Kullanıcı 1'e sorar, "Pekala, bir Netto'da mı çalışıyorsun, yoksa kaç yaşındasın? Kaç yaşındasın?"

1 Numaralı Kullanıcının yanıtI, "Netto'da çalışmıyorum, 14 yaşındayım" oldu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!