Cani baba 2 aylık bebeğini derin dondurucuya kapattı! İfadesi şoke etti

2 aylık oğlunu otel odasındaki dondurucuya kapattığı tespit edilen 42 yaşındaki vicdansız baba, emniyet güçleri tarafından tutuklandı.

Dünya 12.01.2022, 10:24 12.01.2022, 10:49
Abone ol
Cani baba 2 aylık bebeğini derin dondurucuya kapattı! İfadesi şoke etti

Japonya'da 'bu kadarına da pes' dedirtecek bir olay yaşandı.

Fukuoka polisinden edinilen bilgiye göre, özel bir şirkette çalışan Tatsuji Nishioka, geçtiğimiz yıl 15-16 Nisan tarihleri arasında ailesi ile birlikte bölgedeki bir otelde konakladı.

EKSİ 18 DERECELİK DONDURUCUYA KAPATTI

Nishioka, otelde kaldığı süre zarfında ve sonrasında iki aylık bebeğini eksi 18 derecelik dondurucuya koydu. Bebeğe şiddet uygulayan Nishioka, ağustos ayında çocuğunu hastaneye götürünce yakayı ele verdi.

Bebeğin sol uyluk kemiği ve kaburgasında kırık olduğunu fark eden sağlık personelinin olayı polise bildirmesinin ardından, şüphelinin evinde şoke eden bulgulara ulaşıldı.

ÇOCUĞA ŞİDDET SUÇLAMASIYLA TUTUKLANDI

Talihsiz bebeği dondurucuya kilitlediği anın fotoğraf ve video görüntülerini sakladığı tespit edilen şahıs, çocuğa şiddet suçlamasıyla tutuklandı.

'ŞİDDET UYGULAMAK GİBİ BİR NİYETİM YOKTU'

Polisteki ifadesinde suçunu reddettiği belirtilen Nishioka'nın, “Oğlum çok sevimli olduğu için onunla bir oyun oynamak istedim. Şiddet uygulamak gibi bir niyetim yoktu.” dediği öğrenildi.

Sosyal güvenlik yetkilileri bebeğin bakımı için devreye girerken, olayla ilgili detaylı soruşturma başlatıldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!